בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קיה פורטה - מנוע דיזל ומתיחת פנים. המחיר: 133,900 שקלקיה פורטה נוחתת עם מנוע דיזל, תג מחיר של משפחתית ממוצעת ועל הדרך גם מתיחת פניםמאת פבל צ'רניצקי

לפני כחצי שנה, בתערוכת הרכב של דטרויט, השיקה קיה את הפורטה המחודשת, והיום היא הגיעה לישראל. לצד שינויים קוסמטיים שכוללים בעיקר פנסים חדשים וחומרי דיפון איכותיים יותר בתא הנוסעים, מקבלת קיה פורטה לראשונה גם מנוע טורבו דיזל.

קיה פורטה 2016

בעוד גרסאות הבנזין ימשיכו להיות משווקות ללא שינוי ברשימות האבזור, בהיררכיית הגרסאות או במחירים, גרסת הדיזל מצטרפת להיצע וטורפת את הקלפים.


מנוע הטורבו דיזל של הפורטה מפיק 136 כ"ס - נתון משפחתי בכל רמ"ח איבריו - מנפח של 1.6 ליטר. אבל נתון המומנט שלו, 30 קג"מ - גבוה בערך פי שתיים מזה של משפחתיות סטנדרטית. המנוע של הפורטה דיזל משודך לתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים עם שבעה הילוכים. הביצועים מספרים על 10.8 שניות סבירות לחלוטין למאה קמ"ש, וצריכת דלק פנומנאלית של 20.8 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת.

קיה פורטה 2016

קיה פורטה דיזל תשווק בשלב זה ברמת גימור LX הבסיסית בלבד. היא כוללת מזגן אנלוגי עם פתחי מיזוג למושב האחורי, מערכת שמע עם דיבורית בלוטות', כונן קשיח לאחסון מוזיקה ושקעי USB ו-AUX, בקרת שיוט, 6 כריות אוויר ובקרות יציבות אלקטרוניות. נכון לרגע זה, מערכות הבטיחות האקטיביות שהשיקה קיה עם הספורטאז' בישראל ובחו"ל גם עם הפורטה, לא מגיעות אל הפורטה הישראלית.

קיה פורטה 2016

מחירה של קיה פורטה דיזל יעמוד על 133,900 שקל, מחיר ששם אותה בלב קטגוריית המשפחתיות וכמעט בקו אחד עם משפחתיות דיזל אחרות שמתחרות על הלקוח הפרטי. מכוניות דוגמת פורד פוקוס (136 אלף שקל), קיה סיד (139) ורנו פלואנס (החל מ-131) בגרסאות הדיזל שלהן.


לדגמי קיה בישראל - קיה
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מי צריך בטיחות משופרת  כאשר יש הארדיסק לשירים. יבואן הזוי . מנוע דיזל +...

גיל,04.07.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים