בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קאדילק XT4: רכב פנאי קומפקטי חדש

קאדילק XT4: רכב פנאי קומפקטי חדש


קאדילק חשפה רכב פנאי קומפקטי חדש שיצוייד במנוע טורבו-בנזין חדש עם אפשרות ניתוק צילינדרים. בשנה הבאה בישראלמאת רן סגל
 
קאדילק משיקה רכב פנאי קומפקטי, לראשונה בתולדות המותג האמריקאי. ה-XT4 מחזק את היצע דגמי הפנאי הפנאי ומצטרף לקאדילק XT5 והאסקלייד הגדול.
 

מידות ועיצוב

אורכו הכללי של קאדילק XT4 עומד על 459.9 ס"מ, רוחבו עומד על 188.1 ס"מ (לא כולל מראות צד), גובהו עומד על 162.7 ס"מ (כולל מוטות גג), בסיס הגלגלים עומד על 277.9 ס"מ ומרווח הגחון עומד על 17.1 ס"מ. משקלו של ה-XT4 עומד על 1660 ק"ג.
 
העיצוב הכללי שואל מאפיינים מגרסאות V הספורטיביות של היצרן, עם קווי עיצוב מחודדים יותר ומכסה מנוע בעל בליטה במרכזו. רמות הגימור השונות יבדלו באמצעות שינויי עיצוב כגון שבכה קדמית בגימור כרום או שחור מבריק וחישוקים שונים. ל-XT4 שמונה צבעים חיצוניים לבחירה: כסף "אטלנטי", כסף "סתיו", לבן "קריסטל", כחול "דמדומים", כסף "צל", אדום "אופק", שחור "כוכבים" וכסף "זוהר".

קאדילק XT4 - צד
 

מנוע וביצועים

ל-XT4 מנוע טורבו-בנזין חדש בעל ארבעה צילינדרים. המנוע בנפח 2.0 ליטר ומספק 237 כ"ס ומומנט של 35.7 קג"מ הזמינים מ-1500 סל"ד. המנוע משודך לתיבה אוטומטית בעלת 9 הילוכים וכולל אפשרות ניתוק לשני צילינדרים לטובת חיסכון בדלק. צריכת הדלק עומדת על 11.4 ק"מ לליטר בתנאי דרך משולבים. בנוסף לכך, בגרסאות כפולות ההנעה, יוכל הנהג לנתק את ההנעה מהגלגלים האחוריים לטובת חיסכון בדלק. בגרסאות הספורט יקבל ה-XT4 מתלים אדפטיביים אשר עושים שימוש בחיישנים הסורקים את הדרך ומתאימים את רמת השיכוך.

קאדילק XT4 - אחור
 

אבזור ובטיחות

לכל גרסאות ה-XT4 פנסי לד קדמיים ואחוריים, תאורת אווירה, מסך מולטימדיה בגודל 8 אינץ' עם תפעול הדומה לטלפון סלולרי, אפשרות לרשת 4G אשר יכולה לתקשר עם ה"ענן" של הלקוח ובעתיד גם לקבל שדרוגים בהתאם להתפתחות הטכנולוגית, קישוריות אפל קארפליי, משטח הטענה אלחוטי, 4 שקעי USB ושני שקעי 12 וולט, בקרת אקלים מפוצלת, אפשרות לעיסוי במושבים, וחישוקים קלים בגודל 18 עד 20 אינץ'. קאדילק XT4 יוצע ב-3 רמות גימור: Luxury, Premium Luxury, Sport. בהתאם לרמות הגימור יוצעו שמונה גימורים שונים לפנים הרכב.
 
בתחום הבטיחות, ברמת הגימור Luxury יוצעו חיישני רוורס, אך מרמת Premium Luxury נקבל גם חיישני חניה קדמיים, התרעת סטייה מנתיב והתרעת רכב בשטח מת, התרעת תנועה חוצה מאחור ותוספות אפשריות כגון מצלמות היקפיות ומראה אחורית משולבת מצלמת רוורס.

קאדילק XT4 - פנים
 
מיבואנית קאדילק בישראל, UMI, נמסר כי קאדילק XT4 יגיע לישראל בתחילת 2019 אך טרם נקבעו המחירים ואפיון רמות הגימור.


לדגמי קאדילק בישראל – קאדילק
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים