בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פולקסווגן חיפושית מתחדשתפולקסווגן חיפושית עוברת מתיחת פנים אסתטית שכוללות הרחבת היצע אפשרויות ההתאמה האישית ואף לא שינוי מכאני אחדמאת פבל צ'רניצקי

לפני ארבע שנים פולקסווגן החליטה שהיא מחזירה לחיים את החיפושית עם מטרה ברורה להפוך אותה ליותר גברית וספורטיבית. הסלוגן הנבחר היה More Power, Less Flower, ואכן, האגרטל הקטן והמובנה בדשבורד נתלש והושלך לפח המחזור הקרוב. עכשיו הגיע הזמן לחדש את המכונית, ובמכונית שעיקר האפיל שלה מושתת על עיצוב, די מובן מאליו שגם במתיחת הפנים הדגש יהיה אסתטי.

פולקסווגן חיפושית

ואכן, פולקסווגן חיפושית מקבלת מספר נגיעות עיצוביות ששומרות על המהות, אך מעדכנות אותה מספיק. בין החידושים נמצאים פגושים חדשים עם עיצוב "רבוע יותר ועל כן גם ספורטיבי יותר", חריצי אוורור מעל הפגוש הקדמי אשר "מצביעים על תוספת הדינמיות", חישוקי 17 ו-18 אינץ', חבילת R-Line שמחליפה את ה-Beetle Sport (שלא שווקה בישראל) ושני צבעי מרכב - לבן כסוף מטאלי וירוק בקבוק מטאלי (בתמונה מעל).

 
גם בפנים נתנו מעצבי פולקסווגן את דעתם והחליטו להיות מעט יותר ליברליים. עם יותר פאנלים המקבלים צביעה, חתימת אור חדשה בלוח המחוונים והדשבורד, חומרי ריפוד שונים וחדשים, כמה חבילות התאמה אישית וגם את מערכת המולטימדיה Composition Media שמוצעת כבר היום במספר דגמים של הקונצרן.

פולקסווגן חיפושית

במקביל, משיקה (ומחזירה) פולקסווגן מספר גרסאות מיוחדות של החיפושית, בהן גרסאות ה-Denim, ה-Allstar ו-Exclusive שמקבלות כל אחת מהן חישוקים שונים, צבעי מרכב שונים ופריטי אבזור ייחודיים.

פולקסווגן חיפושית

בניגוד לשדרוג העיצובי המקיף למדי, דווקא אל שינויים בהיצע המנועים פולקסווגן לא מתייחסת. אלא להיפך, היא מציינת כי המחירים של החיפושית נותרו ללא שינוי ויחלו (באירופה) ב-18,375 אירו לדגם עם מנוע 1.2 ליטר עם 105 כ"ס. כך שלמרות מתיחת הפנים נראה שהחיפושית, שמבוססת על הדור הקודם של הגולף, תמשיך גם להשתמש בהיצע המנועים הוותיק ועדיין לא עוברת לגרסאות ה-90 ו-110 כ"ס של מנוע ה-1.2 ליטר.


לדגמי פולקסווגן בישראל - פולקסווגן

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. וואו!  חבל על הזמן, רק חבל שהמחיר באירופה שונה מהמחיר פה ...

אור,01.06.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים