בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סקודה ראפיד ספייסבק סקאוט-ליין בישראל במחיר השקה של 114,990 שקלגרסת הפסאודו שטח של סקודה ראפיד ספייסבק נוחתת בישראל. מוגבההת ב-1.5 ס"מ ומאופרת למשעי, היא לא באמת צפויה להציע ביצועי שטחמאת פבל צ'רניצקי

צ'מפיון מוטורס מודיעה היום על תחילת שיווק סקודה ראפיד ספייסבק סקאוט-ליין, גרסת הכאילו-שטח של הראפיד ספייסבק המוכרת. אל תתבלבלו, לא מדובר כאן בגורס סלעים ואפילו כנראה גם לא בכלי שיגהץ שבילים משובשים במיוחד. למרות הגבהת הגחון ב-1.5 ס"מ, המרווח הסופי הוא בסך הכל 14.9 ס"מ, נתון שגרתי לגמרי גם עבור משפחתית סטנדרטית.

סקודה ראפיד ספייסבק סקאוט ליין
סקודה ראפיד ספייסבק סקאוט ליין. מרווח גחון סטנדרטי ועיצוב קשוח / צילום: סקודה
אבל הקסם של סקודה ראפיד ספייסבק סקאוט-ליין, שהפכה להיות היום המכונית עם השם הכי ארוך שנמכרת בישראל, מקום מכובד או היא חולקת עם אלפא רומיאו ג'ולייטה תלתן ירוק (אם אתם מצליחים לחשוב על דגם עם שם ארוך יותר שתפו אותנו בתגובות), הוא לא ביכולות השטח, אלא בעיצוב.

סקודה ראפיד ספייסבק סקאוט ליין
סקודה ראפיד ספייסבק סקאוט ליין. המכונית עם השם הארוך בישראל?

היא עונדת חבילת קישוטי שטח מלאה ומושלמת שכוללת פגושים בולטים עם "מגלשים" (מפלסטיק כמובן) שמדמים מיגון גחון מסוקס, בתי גלגלים מחופים פלסטיק שחור וחישוקים קטנים יותר מאלה של הגרסה הרגילה, 16 אינץ' לעומת 17. להשלמת המראה, היא מקבלת גם חיפוי מראות צד כסופים, ספי צד שחורים ופנסי ערפל מבוססי לד.

מכלול האבזור של הראפיד סקאוט-ליין זהה לזה של גרסת סטייל וכוללת בקרת אקלים, מערכת מולטימדיה עם מסך מגע, דיבורית בלוטות' ושקעי AUX ו-USB, ציפוי עור להגה, לידית ההילוכים ולבלם היד ועוד. אבזור הבטיחות סטנדרטי וכולל את כל מערכות הבקרה האלקטרוניות (יציבות, משיכה ועוד) המקובלות, מערכת מובילאיי, 6 כריות אוויר ומערכת לניטור לחץ אוויר בגלגלים. בנוסף, תוצע האופציה לקבל גג שמש פנורמי תמורת 6,000 שקל נוספים.

סקודה ראפיד ספייסבק סקאוט ליין
סקודה ראפיד ספייסבק סקאוט ליין. רשימת האבזור זהה לראפיד ספייסבק הרגילה

המנוע כאן הוא אותו אחד שמגיע בגרסת הבסיס של הספייסבק. 1.2 ליטר טורבו-בנזין עם 90 כ"ס ו-16.3 קג"מ המשודך לתיבת שבעה הילוכים רובוטית כפולת מצמדים. גם נתוני הביצועים של הספייסבק סקאוט-ליין זהים לאלו של אחותה העירונית עם 11.3 שניות מאפס למאה ו-21.3 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת (נתון יצרן).
 
מחירה של סקודה ראפיד ספייסבק סקאוט-ליין יעמוד על 118,990 שקל אולם לרגל ההשקה ולתקופה של חודש תוצע המכונית במחיר של 114,990 שקל. כדי לא לנגוס במכירות הגרסה הרגילה, החליטה צ'מפיון להוריד את מחירה ל-109,990 שקל.


לדגמי סקודה בישראל - סקודה
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים