ספורטיבית חשמלית: פולסטאר 2

ספורטיבית חשמלית: פולסטאר 2


פולסטאר, תת המותג הספורטיבי-חשמלי של וולוו, חושף רכב נוסף שיתחרה בטסלה מודל 3 וביגואר I-Paceמאת רן סגל
 
לפני כשנה וחצי הציג "פולסטאר", המותג הספורטיבי-חשמלי של וולוו את המכונית הראשונה מתוצרתו - וכעת נחשף רכב שני שיוצג בתערוכת ז'נבה שתיפתח השבוע לציבור. הרכב הבא שפולסטאר מתכננת להציג הינו פנאי גדול וחשמלי שישא את השם פולסטאר 3.

פולסטאר 2
 
לעומת הפולסטאר 1 שהציגה תצורת קופה (2 דלתות) והנעה היברידית היברידי, הפולסטאר 2 מגיעה בתצורת פנאי-פאסטבק, עם 5 דלתות והנעה חשמלית לגמרי. כמו כל דגמי פולסטאר בהווה ובעתיד, ניתן להזמין את הרכב באופן מקוון בלבד. המחיר כדרך אגב – 59,900 יורו. לשם השוואה המתחרות אודי RS3 סדאן נמכרת במחיר של כ-58,000 יורו ואילו ב.מ.וו M2 נמכרת בכ-61,900 יורו.
 
 
פולסטאר 2 עושה שימוש בשני מנועים חשמליים (אחד לכל סרן ליצירת הנעה כפולה) וסוללת 78 קווט"ש. ההספק עומד על 300 קילוואט (כ-408 כ"ס) והמומנט של 67.3 קג"מ זמין כמעט באופן מיידי. ההאצה ל-100 קמ"ש אורכת פחות מ-5 שניות (וולוו לא מסרו פרטים מדויקים) ואילו טווח הנסיעה עומד על כ-500 ק"מ.

פולסטאר 2
 
הסוללות ממוקמות ברצפת הרכב ולדברי וולוו כך הן מסייעות לקשיחות השלדה ואינן פוגעות במרווח הפנים. כמו כן ניתן לשדרג את פולסטאר 2 באמצעות "חבילת ביצועים" שכוללת מתלי אוהלינס, בלמי ברמבו וחישוקים בגודל 20 אינץ'. חבילה זו כוללת גם חגורות, קליפרים ופקקי ונטיל בצבע צהוב מוזהב.

פולסטאר 2
 
פולסטאר 2 יצויד במערכת מולטימדיה בעלת מסך מגע בגודל 11 אינץ'. למולטימדיה מערכת הפעלה של אנדרואיד המאפשרת הורדת אפליקציות שונות מגוגל פליי ומערכת הניווט תעשה שימוש במפות גוגל עם התאמה לרכב החשמלי (ציון תחנות טעינה למשל). פולסטאר 2 תאפשר שימוש בטלפון החכם כמפתח הרכב ואף תזהה את את בעל המכשיר כאשר הוא מתקרב לרכב ובמקביל תאפשר לנהג לעקוב אחר מצב הסוללה ומצב הטעינה. 

פולסטאר 2
 
המכירות של פולסטאר 2 צפויות להתחיל במספר מדינות באירופה, ארה"ב וסין במהלך החודשים הקרובים, כאשר בשלב זה לא ברור מתי ואם בכלל היא תגיע לישראל.
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. נראה טוב  נראה אחלה רכב רק צריך מבחן בוידיאו לדעת איך הוא

סמוי ,04.03.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים