בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סיאט איביזה וארונה: קריאה לתיקון חגורות הבטיחות

סיאט איביזה וארונה: קריאה לתיקון חגורות הבטיחות


קונצרן פולקסווגן יכריז בקרוב על קריאת שירות (ריקול) בטיחותית לרכבי סיאט ארונה, סיאט איביזה והפולו החדשה. כ-3,800 רכבים יזומנו לתיקון בישראלמאת רן סגל
 
קונצרן פולקסווגן הכיר בטענה של לא מעט לקוחות באירופה בנוגע לפולקסווגן פולו החדשה, סיאט איביזה החדשה ורכב הפנאי הקטן סיאט ארונה. לקוחות רבים דיווחו כי בזמן שנוסעים ברכב שלושה אנשים במושב האחורי, חגורת הנוסע האמצעי נוטה להתנתק מהמחבר ולעיתים גם זו של הנוסע השמאלי. לדברי פולקסווגן מקרים נדירים אלו עלולים לקרות בזמן שינוי נתיב מהיר למשל.
 
שלושת המכוניות מבוססות על הפלטפורמה החדשה לרכבים הקטנים של קונצרן פולקסווגן, פלטפורמה המכונה MQB A0; האיביזה הייתה הראשונה לקבל את הפלטפורמה החדשה ולאחר מכן הארונה ופולקסווגן פולו. יתכן כי זו גם הסיבה שהן חולקות בעיה דומה.

פולקסווגן פולו
 

קונצרן פולקסווגן דיווח כי כבר נמצא פיתרון וקריאת שירות מסודרת תצא בשבועות הקרובים. עד אז ממליצים בפולקסווגן וסיאט לא להשתמש במושב האמצעי. בהתאם לתקנות, בעת ביצוע קריאת שירות, הלקוח יהיה פטור מתשלום כלשהו. 
 
מצ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן וסיאט לישראל, נמסר כי התקבלה הודעה מסודרת מהיצרניות הרלוונטית ל-3,800 רכבים מדגמי סיאט איביזה וארונה שנמסרו בארץ מאז תחילת שיווקם. פולקסווגן פולו החדשה טרם החלה להימכר בישראל. מצ'מפיון מוטורס נמסר כי "החברה תפעל בהתאם להנחיות היצרן ובתיאום עם משרד התחבורה".
 
 
לדגמי סיאט בישראל – סיאט
 
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. קיה סטוניק עדיפה  רכבי קיה אמינים יותר ועכשיו סטוניק ידני 1000סמק ...

דן,13.05.2018

2. יש כאן סוכנים של קיה  פלילי

,14.05.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים