בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

נחשפה מתיחת הפנים לקטנות של מיצובישי

מיצובישי ספייס סטאר 2020


מיצובישי חושפת את הגרסה המעודכנת לספייס סטאר ולאטראז'. לישראל הן יגיעו בעוד כ-4 חודשיםמאת נועם ריין

אחרי הטיזר המעורפל, מציגה מיצובישי באופן רשמי את מתיחת הפנים לספייס סטאר ולאטראז'. החשיפה של השתיים נערכה בתאילנד, שם הן מיוצרות, לקראת תערוכת הרכב המקומית שתיפתח בסוף החודש. השיווק בישראל צפוי להתחיל בסביבות מרץ 2020.

מיצובישי אטראז'

מתיחת הפנים, השניה במספר, כוללת בעיקר עיצוב חדש לחלק הקדמי של המכוניות - בדומה לעדכון שבוצע במיצובישי ASX. פס כרום עבה מחבר בין יחידות התאורה המרכזיות לחלק התחתון של הפגוש, ומקיף את פנסי הערפל שזכו גם הם לעיצוב חדש. תאורת לד אמורה לשפר את העדכניות, ואילו השבכה הקדמית מקבלת פסי רוחב בצבע אדום - בשונה מדגמים אחרים של מיצובישי.


מאחור ניתן לפגוש בסיומת ריבועית לפגושים ובחותמת בצורת האות L ליחידות התאורה, אלמנטים שאמורים להקנות מראה יציב ורחב מבעבר. שתי המכוניות יוצעו בגוון "לבן יהלום" חדש, כאשר הספייס סטאר מקבלת גם צבע צהוב בולט. חישוקי "15 חדשים יעטרו את גלגלי המכוניות, בספייס סטאר בצביעה דו גוונית ובאטראז' בצבע כסוף.

מיצובישי אטראז'

בתוך תא הנוסעים ניתן לפגוש בעיצוב חדש למשענות היד, עם דיפון בד לתחושה מעט יותר רכה. אחדים מן הפקדים יקבלו גימור דמוי קרבון, ואילו מערכת מולטימדיה חדשה - עם מסך "7 - תציע נראות משופרת לצד תמיכה בקישוריות Apple Car Play. ברמות הגימור הבכירות יוצעו מושבים משודרגים, עם ריפוד בד משולב עור סינטטי בספייס סטאר או בריפוד עור סינטטי מלא באטראז'.

מיצובישי אטראז'

לראשונה, הדגמים צפויים להימכר עם מערכות בטיחות אקטיביות - בהן בלימת חירום אוטונומית והתרעה על סטיה מנתיב. יחידת ההנעה צפויה להישאר דומה לזו של הדגם היוצא, עם מנוע 1.2 ליטרים בהספק של 80 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים רציפה.


לדגמי מיצובישי בישראל - מיצובישי

למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אני ראיתי אימפרזה   האטראז נראית בחלק האחורי כמו אימפרזה מדור קודם

שי ,19.11.2019

2. אני ראיתי אימפרזה   האטראז נראית בחלק האחורי כמו אימפרזה מדור קודם

שי ,19.11.2019

3. איכס רכבים מכוערים  מישהו חייב לפטר את המעצבים של מיצובישי. שילמדו כב...

ניר,19.11.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים