בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

להתראות תל אביב: לקסוס עוברת לפתח תקווה

בית לקסוס - לקסוס עוברת לפתח תקווה


יבואנית לקסוס חונכת מרכז חדש בפתח תקווה בשטח של 5000 מ"ר, וסוגרת את אולמות התצוגה והמוסך בתל אביבמאת מערכת iCar

לפני כשנתיים פתחה לקסוס אולם תצוגה ייחודי בתל אביב, ברחוב קרליבך פינת החשמונאים, תחת השם "לקסוס גאלרי". כעת מודיעה היבואנית על סגירת האולם יחד עם שאר מרכזי החברה בתל אביב (המוסך ומטה ההנהלה ברחוב תובל), זאת עקב פתיחתו של "בית לקסוס" - מבנה מרכזי שיאגד את כל פעילות המותג בישראל וימוקם בפתח תקווה.

בית לקסוס, צילום: שירן כרמל

מרכז הפעילות החדש, בשטח של כ-5,000 מ"ר, נמצא בסמוך לרחוב ז'בוטינסקי בפתח תקווה, ברחוב שמשון מס' 9 - בסמוך לקניון הגדול ולאולם התצוגה של לנדרובר ויגואר. המרכז יכלול את משרדי ההנהלה, אולם תצוגה, טרקלין אירוח, מוסך מרכזי ואולם למכירת רכבי לקסוס מבעלות קודמת. השטח נמצא בתוך מרכז עסקים ומסחר בשטח של 16,000 מ"ר, ולקסוס נמצאת בו בשכירות. אולם התצוגה שימוקם במבנה הוא הרביעי של לקסוס בישראל, והוא יצטרף לאולמות הקיימים בהרצליה, ירושלים וחיפה.


אולמות התצוגה של לקסוס מעוצבים לפי אמות מידה שהוגדרו על ידי היצרן העולמי ומשלבים אלמנטים המבוססים על פילוסופיית העיצוב של לקסוס, ה-L-Finess, השואבת מוטיבים של עידון ואלגנטיות מהתרבות היפנית.

דרור גורלניק, מנכ"ל לקסוס ישראל: "המתחם הייחודי שאנו משיקים בימים אלה מהווה את אחד ממרכזי השירות הגדולים והחדשניים ביותר של לקסוס באירופה. בכך, הוא לוקח את חווית השירות ללקוח צעד נוסף קדימה ומציב רף חדש בשוק רכבי הפרמיום בישראל".

בית לקסוס, צילום: שירן כרמל

בשליש הראשון של 2018 מסרה לקסוס בישראל 519 מכוניות, מספר זהה בדיוק לכמות המסירות בתקופה המקבילה אשתקד. הנתון מציב את לקסוס כמותג היוקרה החמישי בגודלו בישראל, אחרי מרצדס, אודי, ב.מ.וו ו-וולוו.

לדגמי לקסוס בישראל - לקסוס

למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. בהצלחה   שירות לאחר קנייה חשוב לא פחות מהמכירה עצמה , שירות...

רוני,27.05.2018

2. אבל למה פתח תקווה?  עיר מיותרת, לסגור מיד

מושיקו,29.05.2018

3. דווקא טוב שעברו לפתח תקווה  עכשיו אוכל לקנות לי לקסוס ליד הבית

אמיר,29.05.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים