דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

ב.מ.וו X1 ‏

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 299,900 ₪

צריכת דלק: 13.7 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת ב.מ.וו X1

ב.מ.וו X1 הוא האח הקטן במשפחת הג'יפונים של ב.מ.וו. הדור השלישי שלו, שהגיע לישראל בסוף 2022, לא חולל שינוי מהפכני והמשיך לעשות שימוש בפלטפורמת ההנעה הקדמית של ב.מ.וו, מה זה אומר? לא הרבה, עדיין מדובר ברכב פנאי מעוצב ואופנתי, שיתן לכם את האפשרות לנסוע ב"ג'יפ של ב.מ.וו" בסכום יחסית סביר. מידותיו גדולות מהדור הקודם, וה-X1 מרווח ושימושי, תנוחת הישיבה גבוהה ותא המטען גדול. ב.מ.וו X1 מציע נוחות נסיעה טובה ואבזור מכובד בגרסת הכניסה ועשיר יותר בגרסה הבכירה. כרגע הוא מוצע עם מנוע טורבו-בנזין בנפח 1.5 ליטרים, גם הוא זהה לדור היוצא והוא מבצע את מלאכתו נאמנה. התנהגות הכביש נותרה מהנה, כמיטב המסורת הבווארית, על אף  ההנעה הקדמית. וכמובן, חשוב לציין: ב.מ.וו X1 לא מיועד לנסיעות שטח קשוחות.
בשורה התחתונה: ב.מ.וו X1 הוא רכב הפנאי הכי קטן וזול של ב.מ.וו.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות ב.מ.וו X1השוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבב.מ.וו X1

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף ב.מ.וו X1

בטיחות ב.מ.וו X1

ב.מ.וו X1 מצויד ב-6 כריות אוויר, בלימת חירום אוטונומית כולל זיהוי הולכי רגל ודו-גלגלי, תיקון סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת רכב בשטח מת כולל היגוי אקטיבי, התרעת תנועה חוצה מאחור, בלימת חירום בנסיעה לאחור במהירות חניה, התרעה למניעת פגיעה מאחור, התרעת עייפות ומעבר אוטומטי לאורות גבוהים. הגרסה הבכירה מוסיפה תאורה אדפטיבית. ב.מ.וו X1 זכה בציון של 5 כוכבים במבחן הריסוק של ארגון הבטיחות האירופאי EuroNCAP.

מידע כללי אודות ב.מ.וו X1

זהו הדור השלישי של ב.מ.וו X1 אשר נחשף לראשונה ביוני 2022 והגיע לישראל בנובמבר אותה שנה. הדור השני של ה-X1 הוצג לראשונה בקיץ 2015 והגיע לישראל בחודש נובמבר באותה שנה. בניגוד לדור הראשון, שהיה מבוסס על סדרה 3, הדור השני של ב.מ.וו X1 מבוסס על ב.מ.וו סדרה 2 אקטיב טורר, ומצויד בהנעה קדמית.

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח יוקרתי קטן

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח יוקרתי קטן

עמוד דגם ב.מ.וו X1 חזור למעלה