דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

BYD אטו 3 ‏

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 168,500 ₪

טווח חשמלי: 420 ק"מ

בטיחות:חוות דעת BYD אטו 3

BYD אטו 3 (Atto 3) הוא רכב פנאי-קומפקטי עם הנעה חשמלית מלאה. העיצוב החיצוני של האטו 3 שגרתי אך מבפנים הוא נאה ומקורי (פגשתם פעם מסך מולטימדיה מסתובב?) וגם מציע איכות חומרים מצויינת. ה-Atto 3 מבוסס על פלטפורמה חשמלית ייעודית בשם e-Platform 3.0 ועל יחידת ההנעה אחראי מנוע אחד וההנעה קדמית. ההספק עומד על 204 כ"ס שמספקים ביצועים זריזים ואילו טווח הנסיעה עומד על 420 ק"מ - בפועל המספרים נמוכים בהרבה. רשימת האבזור של BYD Atto 3 מכובדת וכך גם מערך הבטיחות הכולל את המערכות המקובלות יחד עם בקרת שיוט אדפטיבית והתרעת רכב בשטח מת ועוד. רמת הנוחות טובה בעיר, אך הנסיעה פחות מהודקת במהירות בין עירונית.
בשורה התחתונה: BYD אטו 3 הוא רכב פנאי מאובזר, נאה ושימושי.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות BYD אטו 3השוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף BYD אטו 3

בטיחות BYD אטו 3

BYD אטו 3 מצויד ב-7 כריות אוויר, בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, תיקון סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת רכב בשטח מת, בלימה אוטונומית בנסיעה לאחור, התרעת עייפות, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים ומערכת זיהוי תמרורים. BYD אטו 3 טרם נבחן במבחן הריסוק של ארגון הבטיחות Euro NCAP.

מידע כללי אודות BYD אטו 3

BYD אטו 3 הוצג לראשונה ביולי 2021 והגיע לישראל בספטמבר 2022. האטו 3 מבוסס על פלטפורמה חשמלית ייעודית, ומדובר למעשה בדור השני לרכב פנאי סיני בשם Yuan, כאשר בסין הוא עונה לשם Yuan Plus.


קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

עמוד דגם BYD אטו 3 חזור למעלה