דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

טויוטה bZ4X: הרכבים כבר בישראל, המסירה מתעכבת

בסוף חודש מאי האחרון החלה יוניון מוטורס לשווק בישראל את רכב הפנאי החשמלי טויוטה bZ4X. בתוך ימים ספורים נעצרו המכירות לאחר שמכסת ההזמנות מולאה, כאשר כבר בשעות הראשונות למכירה הוזמנו מעל 500 רכבים.

משלוח ראשון ובו 120 רכבים הגיע לישראל לפני חודש, אך בשל תקלה שנתגלתה בברגי הגלגלים נאסרו הרכבים לשימוש עד לתיקון התקלה. לפי הודעת היצרנית, עלולים ברגי הגלגל להשתחרר בזמן נסיעה ולגרום להתנתקות הגלגלים, מה שעלול להוביל בסבירות גבוהה לתאונה. 

טויוטה BZ4X

שני רכבים ראשונים כבר עלו על כבישי ישראל וננהגו במסגרת הדרכה שביצעה היבואנית לסוכני המכירות, אך יתר הרכבים ממתינים בשבועות האחרונים במחסני היבואנית עד לקבלת ההנחיות מהיצרן לתיקון התקלה.

בינתיים, בארה"ב נקטה טויוטה בשורה של צעדים קיצוניים: הלקוחות קיבלו הודעה ולפיה נאסר עליהם לנהוג ברכבם והם מתבקשים ליצור קשר עם הסוכנות הקרובה שתגיע לאסוף את הרכב ולאחסנו. עד לתיקון התקלה - מה שכנראה יקח זמן, לאור שורת הצעדים בהם נוקטת היצרנית - מבטיחה טויוטה לרוכשים השאלה של רכב חלופי, החזר על הוצאות הדלק שישולמו בתקופת ההמתנה וקרדיט בגובה 5,000 דולר לטובת תשלומי ההלוואה שלקחו הרוכשים. כמו כן מבטיחה טויוטה לרוכשים טעינה חינם בעמדות ציבוריות מסוימות עד לסוף שנת 2024, הרחבה של תקופת האחריות ואף מציעה ללקוחות לקנות מהם את רכבם החדש.

טויוטה BZ4X

יצוין כי עד כה נמסרו ברחבי העולם 2,700 רכבים בלבד מדגם ה-bZ4X, אך כמות המזמינים גדולה יותר באופן משמעותי, מטבע הדברים.

מהיבואנית יוניון מוטורס נמסר בתגובה: "בישראל טרם נמסרו רכבים מדגם bZ4X. התיקון הנדרש ברכב יבוצע מיד עם קבלת ההנחיות מהיצרן וכמובן טרם מסירת הרכב ללקוח. אנו מתנצלים על העיכוב ונמצאים בקשר עם הלקוחות על מנת לעדכנם בכל מידע רלוונטי".

למאמר זה התפרסמו 5 תגובות

הוספת תגובה

תגובות

תגובות לכתבה

לייעוץ מקצועי חינם: 072-33-44-806

מתחמי תוכן

  • ליסינג במקום לרכוש רכב, אפשר פשוט לעשות ליסינג. מה זה אומר אייקון ליסינג
  • ביטוח רכב כל מה שחשוב לדעת על ביטוח רכב. המלצות, טיפים ומדריכים אייקון ביטוח רכב
  • מימון לרכב רכישת רכב בתשלומים, מתי זה משתלם ומה חשוב לדעת אייקון מימון לרכב
  • רכב יד שניה כל מה שצריך לדעת ברכישת רכב משומש וממה צריך להזהר אייקון רכב יד שניה
  • טרייד אין מפתח תמורת מפתח: לשלם רק את ההפרש לרכב חדש יותר אייקון טרייד אין
  • בחר רכב
לפי דגם
או לפי קטגוריה
כפתור התקשרות מהירה לייעוץ לפני רכישת רכב
חזור למעלה