דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

טויוטה bZ4X ‏

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 245,990 ₪

טווח חשמלי: 502 ק"מ

בטיחות:חוות דעת טויוטה bZ4X

טויוטה bZ4X היא המכונית החשמלית הטהורה הראשונה של טויוטה ובהתאם לרוח התקופה מדובר ברכב פנאי. המימדים ממקמים אותו קצת מעל הראב 4, אבל אל תצפו ל-7 מושבים וה-bZ4X מסתפק בחמישה. העיצוב החיצוני בהחלט מושך את תשומת הלב והטויוטה החשמלית לא נראית כמו עוד טויוטה, כשגם מבפנים אנו מקבלים מראה חדש לגמרי. טויוטה bZ4X מציע שתי יחידות הנעה, האחת עם מנוע חשמלי יחיד, הנעה קדמית ו-204 כ"ס, כשטווח הנסיעה עומד על 502 ק"מ. לגרסה השנייה שני מנועים בעלי הספק של כ-109 כ"ס כל אחד, כך שלא מדובר בגרסה ספורטיבית והמטרה היא יצירת הנעה כפולה יעילה, כשטווח הנסיעה עומד על 459 ק"מ. רשימת האבזור ארוכה וכך גם מגוון מערכות הבטיחות המתקדמות והסטנדרטיות.
בשורה התחתונה: טויוטה bZ4X היא רכב פנאי חשמלי, מרווח, מאובזר ובטיחותי.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות טויוטה bZ4Xהשוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף טויוטה bZ4X

בטיחות טויוטה bZ4X

טויוטה bZ4X מצויידת ב-7 כריות אוויר (כולל כרית מרכזית בין הנהג לנוסע), בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ודו-גלגלי, תיקון סטייה מנתיב, זיהוי תנועה חוצה בצומת, מניעת האצה פתאומית, סיוע לנהג בתמרוני חירום, בקרת שיוט אדפטיבית, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים, מערכת זיהוי תמרורים, מערכת זיהוי מכשולים, התרעת רכב בשטח מת, התרעת תנועה חוצה מאחור, התרעת עייפות, עצירת חירום אוטונומית בהתאם לזיהוי מצב הנהג, התרעת פתיחת דלת בזיהוי רכב חולף ותזכורת למניעת שכחת ילדים במושב האחורי. טויוטה bZ4X עמדה למבחן הריסוק של ארגון הבטיחות האירופאי Euro NCAP וזכתה לציון של 5 כוכבים.

מידע כללי אודות טויוטה bZ4X

זהו הדור הראשון של טויוטה bZ4X אשר נחשף לראשונה באוקטובר 2021 והגיע לישראל במאי 2022. טויוטה bZ4X חולקת מכלולים עם סובארו סולטרה ולקסוס RZ.

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

עמוד דגם טויוטה bZ4X חזור למעלה