דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

תעודת זהות

קטגוריה: מכוניות קטנות

מחיר יבואן: 88,900 ₪

צריכת דלק: 17.2 ק"מ לליטר

בטיחות:



חוות דעת קיה פיקנטו

קיה פיקנטו היא מכונית מיני עירונית ומאוד פופולארית. הדור הנוכחי שלה, זה שהגיע לישראל בשנת 2017 ולאחר מתיחת הפנים במאי 2021, עבר מקצה שיפורים מקיף ביחס לקודמו - אך עדיין שמר על אותם מאפיינים בסיסיים. קיה פיקנטו נראית טוב מאוד, וגם מבפנים מרגישה איכותית ובוגרת. המרווח הפנימי בסדר גמור, וגם תא המטען גדל במעט. רשימת האבזור של הפיקנטו סבירה בגרסת ה-LX, ובולטות בעיקר מערכות בלימת החירום האוטונומית ותיקון הסטייה מנתיב. בגרסת ה-EX ניתן למצוא אביזרים רבים יותר, כמו חיישני חניה אחוריים וכניסה והנעה ללא מפתח, בגרסת ה-GT Line העיצוב זוכה לנגיעות ספורטיביות עם פגושים וחצאיות צד בעיצוב ספורטיבי, הגה קטום וספויילר אחורי ולגרסת ה-X-Line עיצוב בהשראת רכבי פנאי. מנוע 1,197 סמ"ק משודך לתיבה רובוטית בעלת מצמד יחיד - שפועלת בצורה לא לגמרי חלקה, חוסכת הרבה בצריכת הדלק אך גם פוגעת בביצועים. הגדולה של קיה פיקנטו היתה ונשארה בתחושה של נסיעה במכונית גדולה יחסית, בוגרת, שקטה ובטוחה.
בשורה התחתונה: קיה פיקנטו היא מכונית מיני שלא מרגישה קטנה - גם בתחושת הגודל וגם באיכות הנסיעה.

שימו לב: הסרטון מתייחס לדגם מלפני מתיחת הפנים.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות קיה פיקנטוהשוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה

רכבים מתחרים קיה פיקנטו

השווה

רכבים מתחרים - קיה פיקנטו

השווה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבקיה פיקנטו

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף קיה פיקנטו

בטיחות קיה פיקנטו

קיה פיקנטו מצוידת ב-7 כריות אוויר, מערכת בלימת חירום אוטונומית כולל זיהוי הולכי רגל, התרעת סטייה מנתיב עם היגוי אקטיבי והתרעת עייפות. הדור הנוכחי של קיה פיקנטו זכה בציון של 4 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של ארגון הבטיחות EuroNCAP.

מידע כללי אודות קיה פיקנטו

זהו הדור השלישי של קיה פיקנטו, אשר נחשף לראשונה בתערוכת ז'נבה בחודש מרץ 2017 והגיע לישראל ימים ספורים לאחר מכן. ביוני 2020 נחשפה מתיחת הפנים שהגיע ארצה במאי 2021. הדור השני של קיה פיקנטו הושק בשנת 2011 וזכה להצלחה מסחררת בישראל. הדור הראשון של הפיקנטו שווק בעולם בין השנים 2004-2010, ואף הגיע לתערוכת אוטומוטור הישראלית בשנת 2006 - אך לבסוף לא נמכר בישראל. הפיקנטו חולקת את הפלטפורמה עם יונדאי i10. ברחבי העולם נקראת המכונית גם בשמות "קיה מורנינג" ו"קיה אירוסטאר".

קטגוריה: מכוניות קטנות
תתי קטגוריות: מיני

קטגוריה: מכוניות קטנות
תתי קטגוריות: מיני

עמוד דגם קיה פיקנטו חזור למעלה