דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

סקודה קודיאק ‏

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 200,990 ₪

צריכת דלק: 14.5 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת סקודה קודיאק

סקודה קודיאק הוא רכב פנאי גדול ומרווח עם 7 מקומות ישיבה. מצד אחד, הוא מעט יותר גדול ממיצובישי אאוטלנדר וניסאן אקסטרייל; מצד שני, הוא קטן יותר מקיה סורנטו ויונדאי סנטה פה. בשתי שורות המושבים הקדמיות המרווח לנוסעים מעולה, וגם השורה השלישית לא צפופה עד כדי כך ותוכל לאכלס מבוגרים בגובה בינוני ומטה. מאחורי כל המושבים הללו מסתתר תא מטען בנפח סביר של 270 ליטר, שגדל משמעותית עם קיפול המושבים. את סקודה קודיאק אפשר לקבל עם מנוע טורבו-בנזין 1.5 ליטר בהספק של 150 כ"ס, שמספק ביצועים נאותים. ישנו גם מנוע בנזין חזק יותר, ואף מנוע דיזל. ישנן גם גרסאות 4X4, אך אין לצפות ליכולת שטח גבוהה ואף גרסאות "ספורטליין" בעיצוב ספורטיבי. נוחות הנסיעה בסקודה קודיאק מצוינת, וכך גם בידוד הרעשים. האבזור עשיר בכל הגרסאות.

בשורה התחתונה: סקודה קודיאק הוא פתרון שימושי ואיכותי למשפחות גדולות.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבסקודה קודיאק

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף סקודה קודיאק

בטיחות סקודה קודיאק

סקודה קודיאק מצויד ב-7 כריות אוויר, התראה על שמירת מרחק עם בלימת חירום אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, התראת עייפות ותיקון סטיה מנתיב. בגרסאות הבכירות יש גם מערכת לניטור רכב בשטח מת במראות והתראה על תנועה חוצה מאחור. סקודה קודיאק זכה בציון של 5 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של ארגון הבטיחות האירופאי EuroNCAP.

מידע כללי אודות סקודה קודיאק

סקודה קודיאק הוא רכב הפנאי הגדול הראשון של סקודה, והאח הגדול של סקודה קארוק שהוצג לאחריו. הוא נחשף לראשונה בברלין בחודש ספטמבר 2016, והגיע לישראל ביוני 2017. בחודש אפריל 2021 הוצגה מתיחת הפנים שהגיע ארצה באוגוסט אותה שנה.
 

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

עמוד דגם סקודה קודיאק חזור למעלה