דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

סיטרואן C3 ‏

תעודת זהות

קטגוריה: מכוניות קטנות

מחיר יבואן: 117,990 ₪

צריכת דלק: 16.4 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת סיטרואן C3

סיטרואן C3 היא אחת ממכוניות הסופר מיני המיוחדות שניתן למצוא כיום על כבישי ישראל. העיצוב שלה בולט למרחקים, עם פנסי חזית יחודיים, צבעים ססגוניים בשילובים שונים, חישוקים בעיצוב יוצא דופן וגם עמידה קצת גבוהה. האחות הקטנה של הקקטוס נראית פשוט מותק. אבל סיטרואן C3 היא לא רק מכונית יפה: מבפנים ניתן למצוא מושבי-ספה מאוד גדולים, נוחים ומרווחים מלפנים, וגם מרווח סביר מאחור (אם כי יש מרווחות ממנה). נוחות הנסיעה מעולה, כמיטב המסורת הצרפתית, וסיטרואן C3 מיטיבה לספוג שיבושים - גם אם עושה זאת על חשבון היכולת הספורטיבית. רשימת האבזור עשירה, כולל מערכות בטיחות מתקדמות ואופציה למצלמת דרך מובנית. המנוע, טורבו-בנזין בנפח 1,200 סמ"ק, מעניק לסיטרואן C3 ביצועים מעולים וגם שומר על צריכת דלק סבירה.
בשורה התחתונה: סיטרואן C3 היא סופר מיני מוצלחת עם עיצוב מסובב ראשים.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות סיטרואן C3השוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבסיטרואן C3

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף סיטרואן C3

בטיחות סיטרואן C3

סיטרואן C3 מצוידת ב-6 כריות אוויר, חיישני לחץ אוויר בצמיגים, מערכת התראה על סטיה מנתיב הנסיעה, זיהוי תמרורים, מערכת התראת עייפות ומערכת התרעה לשמירת מרחק כולל בלימה אוטונומית. בגרסת ה-Shine Pack ניתן למצוא גם ניטור רכב בשטח מת במראות. סיטרואן C3 זכתה בציון של 4 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של איגוד EuroNCAP.

מידע כללי אודות סיטרואן C3

זהו הדור השלישי של סיטרואן C3, אשר נחשף לראשונה בשנת 2016 והגיע לישראל בחודש מרץ 2017. באוגוסט 2020 הגיע הרכב לישראל לאחר שעבר מתיחת פנים. ה-C3 חולקת פלטפורמה עם פיג'ו 208, ושואבת את ההשראה העיצובית מסיטרואן קקטוס.

קטגוריה: מכוניות קטנות
תתי קטגוריות: סופר מיני

קטגוריה: מכוניות קטנות
תתי קטגוריות: סופר מיני

עמוד דגם סיטרואן C3 חזור למעלה