דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

מיצובישי אקליפס קרוס ‏

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 161,900 ₪

צריכת דלק: 11.1 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת מיצובישי אקליפס קרוס

מיצובישי אקליפס קרוס הוא ג'יפון קומפקטי, המתחרה בלב הקטגוריה של רכבי הפנאי המשפחתיים. הוא גדול יותר ממיצובישי ASX, אך קטן יותר ממיצובישי אאוטלנדר. ובעיקר - תראו איך הוא נראה! האקליפס קרוס מציג עיצוב בולט וייחודי, דמוי קופה, שהופך אותו לרכב פנאי מסוגנן במיוחד. מבפנים תמצאו סביבת נהג עשירה באבזור, כולל מולטימדיה מקורית עם מערכת הפעלה ישראלית (יש גם ווייז). גם ביתר סעיפי האבזור המפרט מרשים, בעיקר מרמת הגימור השניה ומעלה. היצע מערכות הבטיחות מרשים גם הוא, והאקליפס קרוס גם זכה בציונים גבוהים במבחני הריסוק האירופאיים. המרווח ל-4 נוסעים טוב מאוד, אך תא המטען סביר בלבד והמושב האחורי לא יהיה אדיאלי לשלושה נוסעים. מנוע הטורבו מספק ביצועים טובים מאוד לצד צריכת דלק סבירה. גרסת הפלאג-אין היקרה לא משפרת את הביצועים, אך מספקת יכולת לנסיעה חשמלית למרחק של כמה עשרות קילומטרים. נוחות הנסיעה טובה למדי והתנהגות הכביש מהנה.
בשורה התחתונה: מיצובישי אקליפס קרוס הוא ג'יפון בולט בעיצוב, בביצועים ובאבזור.

שימו לב: הסרטון מתייחס לדגם שלפני מתיחת הפנים.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבמיצובישי אקליפס קרוס

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף מיצובישי אקליפס קרוס

בטיחות מיצובישי אקליפס קרוס

מיצובישי אקליפס קרוס מצויד ב-7 כריות אוויר, מערכת בלימת חירום אוטונומית, התרעה על סטיה מנתיב, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים ובגרסאות הבכירות גם במערכת התרעה על רכב בשטח מת במראות והתרעה על תנועה חוצה מאחור. מיצובישי אקליפס קרוס זכה בציון של 5 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של איגוד EuroNCAP.

מידע כללי אודות מיצובישי אקליפס קרוס

זהו הדור הראשון של מיצובישי אקליפס קרוס, אשר הוצג לראשונה בשנת 2017 והגיע לישראל בחודש פברואר 2018. באוקטובר 2020 הוצגה מתיחת הפנים של האקליפס קרוס שהגיעה ארצה בנובמבר 2021. בעבר היתה למיצובישי מכונית קופה ספורטיבית אשר שווקה בשם "מיצובישי אקליפס".

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

עמוד דגם מיצובישי אקליפס קרוס חזור למעלה