דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 199,990 ₪

צריכת דלק: 13.8 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת טויוטה ראב 4

טויוטה ראב 4 בדור החמישי שלו, זה שהגיע לישראל בתחילת 2019, מעלה את הרמה. רכב הפנאי של טויוטה מעוצב ומרשים יותר למראה, על אף שהמימדים כמעט ולא השתנו, עם המון קווים חדים וחזית קשוחה. גם בפנים אווירת השטח ממשיכה והתחושה חסונה. כמו בעבר, הוא זוכה לביקוש גבוה בזכות מרווח טוב מאוד לנוסעים, תא מטען גדול מאוד ונהנה מתדמית אמינות גבוהה. גרסת הבנזין של טויוטה ראב מצוידת במנוע 2.0 ליטרים בהספק של 175 כ"ס, ומשודכת לתיבת הילוכים רציפה. הביצועים טובים בסך הכל, אך הגרסה ההיברידית - עליה תוכלו לקרוא בדף נפרד - מציעה ביצועים טובים יותר וגם צריכת דלק עדיפה. רשימת האבזור סבירה בלבד בגרסאות הבסיס, אך משתפרת משמעותית בגרסאות היקרות יותר. לצד זאת, בכל הגרסאות של הראב 4 תמצאו מערכות בטיחות רבות.
בשורה התחתונה: טויוטה ראב 4 הוא רכב פנאי לא זול, אך הוא נאה מאוד, מרווח ומבוקש.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות טויוטה ראב 4השוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבטויוטה ראב 4

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף טויוטה ראב 4

בטיחות טויוטה ראב 4

טויוטה ראב 4 מצויד ב-7 כריות אוויר, מערכת התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית, התרעה ותיקון סטיה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים ומערכת זיהוי תמרורים. טויוטה ראב 4 זכה בציון של 5 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של ארגון הבטיחות האירופאי EuroNCAP.

מידע כללי אודות טויוטה ראב 4

זהו הדור החמישי של טויוטה ראב 4, אשר הוצג בעולם בתחילת 2018 והגיע לישראל בתחילת שנת 2019. הדור הרביעי שווק בארץ בין השנים 2013-2018.

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

עמוד דגם טויוטה ראב 4 חזור למעלה