בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מרצדס C קלאס - הגרסה הירוקהC180, גרסת הבסיס החסכונית של מכונית המנהלים היוקרתית, נוחתת בישראל. ועוד מ'כלמוביל': הנחות לרגל ירידת שער האירו, תוספות אבזור וחבילות שירות ותחזוקה על חשבון הברוןמאת נועם ריין

בשעה טובה ומוצלחת, מצטרפת גם מרצדס C קלאס למאמצי השמירה על איכות הסביבה. חברת 'כלמוביל', המייבאת את דגמי מרצדס לישראל, הודיעה על תחילת שיווקה של מרצדס C180, שתהיה הגרסה החסכונית והזולה ביותר של ה-C קלאס. גרסה זו, ובשמה המלא: C180 CGI Blue-efficiency, מצוידת במנוע בנזין בעל מגדש-על בנפח של 1.8 ליטרים, זאת בדומה ל-C200 המשווקת בישראל זה מכבר. מנוע זה איבד מעט מכוחו בגרסת ה-C180 החדשה, לטובת צמצום פליטת המזהמים, וכעת עומד הספקו על 156 כוחות סוס. חבורת הסוסים החביבה הזו מאיצה את ה-C קלאס מן האורווה ועד למאה קמ"ש בתוך 9 שניות, ועושה זאת תוך חסכון מרשים בדלק: 17.1 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת, ע"פ נתוני היצרן.

נתונים נאים אלו ממקמים את ה-C180 בקבוצת הזיהום מספר 7, לעומת קבוצה 10 בה שוכנת ה-C200 בעלת 28 הסוסים העודפים. פער המחירים בין הגרסאות (ברמת האבזור Elegance) עומד על 1,000 ? לכל סוס שנשאר במחסני היצרן, וה-C180 החדשה תעלה לצרכן 297,000 ?, זאת לעומת מחירה של ה-C200 ברמת האבזור המקבילה - 325,000 ?.

 

       מרצדס C קלאס. צופה בדאגה בהתחממות הגלובאלית / צילומים: יצרן

בניגוד למרבית היבואנים, אשר ידעו להעלות את מחירי הרכבים עם עליית שערי המטבע אך שכחו להורידם בחזרה עם ירידת השערים, דאגה חברת 'כלמוביל' לשתף את לקוחותיה בחגיגות צניחת האירו. במחירון החדש אשר פרסם היבואן בולטות הוזלות נאות במחיריהם של דגמי ה-C קלאס וה-S קלאס, וכן קוצצו מחיריהם של רכבי הכביש-שטח, מרצדס GLK ומרצדס ML.

לא מתרגשים מההוזלה? ודאי תשמחו לדעת כי ישנן הפתעות נוספות. לקוחותיה של ספינת הדגל, מרצדס S קלאס, וכן הלקוחות אשר ירכשו את דגמי ה-ML, יוכלו מעתה ליהנות מחבילת שירות ותחזוקה למשך 3 שנים, ללא תשלום נוסף. רוכשי ה-GLK, לעומתם, יוכלו להתפנק עם מערכת עזר לחניה, תא מטען בעל פתיחה אלקטרונית, חבילת זיכרונות לכוונון המושבים, צמד פנסי קסנון וחבילת אבזור לשטח.

חגיגת הפינוקים ללקוחות השמנת של מרצדס מגיעה בתזמון מושלם, מיד עם השקתה בישראל של אודי A8 החדשה. המלחמה בין מותגי היוקרה בישראל נכנסת להילוך גבוה בימים אלו, וכעת ניתן רק לחכות ולראות כיצד תגיב ב.מ.וו למהלכים האחרונים.

 

לדגמי מרצדס-בנץ בישראל - מרצדס-בנץ

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים