התנ''ך של הצמיגים והפרונט: ספר הדרכה חדש יצא לאור

ספר מדריך צמיגים


מדריך ישראלי חדש בהיקף של למעלה מ-600 עמודים עושה סדר בכל המידע המקצועי בתחום הצמיגים והאחיזהמאת מערכת iCar
 
המעבר לרכב חשמלי אולי יוצר חששות בענף השירות והמוסכים, שעלולים לספוג ירידה בהיקף הביקורים וההכנסות, אך בתוך הענף ישנו תחום שלם שישאר איתנו עוד שנים רבות גם לאחר המעבר לחשמל - תחום הצמיגים. ההתקדמות שחלה בשנים האחרונות בתחום, וההבנה כי נדרש שיפור רוחבי של רמת הידע והמקצועיות בענף, הביאה לעולם ספר הדרכה מקצועי חדש שיוצא לאור בימים אלו.
 
מדוב במדריך מקצועי שהופק על ידי גבריאל ברבי, יו"ר ענף הצמיגים והפרונט באיגוד המוסכים, בשיתוף איגוד המוסכים ובסיועו של יו"ר ועד הצמיגים גילי חימי. על כתיבת המלל והעריכה הופקד בני אביעד.

ספר - מדריך צמיגים
בצילום: חשיפת הספר וחלוקה לבעלי מקצוע באיגוד המוסכים
 
הספר, עם כריכה קשה, דפי כרומו צבעוניים ושפע של איורים והדגמות, מציע למעלה מ-600 עמודים מפורטים של הדרכה מקצועית על עולם הצמיגים והגחון. 
 
"לספר מספר מטרות", מציין גבריאל ברבי. "ראשית, הוא מיועד להתוות תורת לימודים למשרד התחבורה ולמשרד הכלכלה. שנית, הספר מרענן את בעלי ההסמכה בתחום ומעדכן אותם בהנחיות החדשות. בנוסף הספר מנגיש ידע חדש ומעשיר את העוסקים בענף, ומחדד את ההנחיות המקצועיות והרגולטוריות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים הנהוגים בעולם". ברבי גם מספר כי נשקל גם תרגום של הספר בהמשך לשפות זרות, שכן לא קיים בעולם מאגר ידע מקצועי ברמת פירוט כזאת.

ספר - מדריך צמיגים
גבריאל ברבי, יו"ר ענף הצמיגים והפרונט באיגוד המוסכים ובעלים של מקור הצמיג והפרונט בבאר שבע
 
"את הספר כתבנו לאחר שאספנו חומר מקצועי מכל יצרני הצמיגים בעולם, ולאחר שעברנו השתלמות מקצועית בבית הספר למאייסטרים במינכן, גרמניה", אומר ברבי. "אני ועמיתי גילי חימי עברנו מספר רב של הדרכות והסמכות בתחום, ואת החומר ערכתי מקצועית, תרגמתי ועיבדתי על מנת להנגיש את הידע לבעלי המקצוע - צמיגאים, בוחני רישוי, שמאים, קציני בטיחות ואחרים".
 

בין הנושאים שניתן למצוא בספר: סיווגי הצמיגים השונים, מבנה הצמיג וטכנולוגיית הייצור, מדריך להבנת הסימנים השונים על גבי הצמיג, מדדי השחיקה, תקנות ורגולציות בתחום, ליקויים אופייניים ומדריך לבדיקות הרישוי, מדריכי הרכבה, תחזוקה וטיפול בצמיגים, חישוקים, צמיגים לרכב כבד, צמיגים לאופנועים, ציוד ואביזרים לצמיגיות, בטיחות וגהות, מערכות בטיחות מתקדמות ובקרות בלימה, יציבות הרכב וזוויות ההיגוי, חידושים טכנולוגיים בתחום ועוד. יצוין כי משרד התחבורה מתכנן קורס רענון לבעלי כתב הסמכה לצמיגים, על בסיס הספר החדש.
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים