בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ב.מ.וו 4 גראן קופה – בישראל בקיץ הקרובמתלבטים בין ב.מ.וו סדרה 3 ובין ב.מ.וו סדרה 5? גרסת הסדאן של ב.מ.וו סדרה 4 עשויה לפתור את ההתלבטות. מה ההבדל בינה ובין ה-4 קופה וכמה כוח יהיה להמאת: אסף בר-שי
 
אופנת הקופה-ארבע-דלתות ממשיכה להתרחב. ב.מ.וו הגרמני חושף את גרסת הסדאן השימושית למכונית הקופה, ב.מ.וו סדרה 4. קוראים לה – ב.מ.וו 4 גראן קופה. המיצוב שלה מבלבל-משהו. ב.מ.וו סדרה 4 היא מטבעה גרסת הקופה המעודנת והמפונקת, בעלת שתי הדלתות, של רבת המכר, ב.מ.וו סדרה 3. היות שכך, מהלך של יצירת גרסת סדאן לסדרה 4 נראה תמוה. ובכל זאת, בב.מ.וו מעוניינים למצוא לקוחות שמתלבטים בין ב.מ.וו סדרה 3 ובין ב.מ.וו סדרה 5 הגדולה יותר.
 
ב.מ.וו סדרה 4 גראן קופה
ב.מ.וו סדרה 4 גראן קופה - בין סדרה 3 וסדרה 5. צילומים: יצרן
 
בממדיה החיצוניים, ב.מ.וו 4 גראן קופה דומה מאוד לגרסת הקופה הנוכחית, אם כי הגג שלה מוגבה ומוגדל. כתוצאה מכך יכלו מהנדסי היצרן לשלב צמד דלתות אחוריות במכונית ולהתקין מאחור שלושה מושבים, במקום שניים בלבד בקופה. נוסף על כך, תא המטען שמוצע לחמשת הנוסעים גדול מאוד, עם נפח של 480 ליטר, והדלת האחורית נפערת לרווחה ומאפשרת נגישות מצוינת לציוד.
הבדלים נוספים בין הגרסאות נמצאים בכיול המתלים. מחד, גרסת ה-4 גראן קופה צפויה להיות ספורטיבית פחות מאחותה המחוטבת יותר. מאידך, הגראן קופה גם אמורה להיות נוחה יותר מה-4 קופה.
 
ב.מ.וו סדרה 4 גראן קופה
ב.מ.וו סדרה 4 גראן קופה - מרווחת ושימושית מה-4 קופה, אך גם ספורטיבית פחות
 
מנועי הסדרה יכללו את אותם מנועי בנזין ודיזל, בנפחים של 2.0 ו-3.0 ליטר והספקים שינועו בשלב זה בין 143 ו-306 כ"ס. ב.מ.וו סדרה 4 גראן קופה באה לעולם לאחר שנולדו כמה מכוניות אחרות של ב.מ.וו שנושאות את המספר 4: גרסת הקופה, הגרסה הפתוחה וגם גרסת ה-M4הסופר-ספורטיבית. בישראל, כמו במדינות רבות אחרות בעולם, ייחלו דגמי ב.מ.וו 4 גראן קופה להימכר בראשית הקיץ הקרוב.

ב.מ.וו סדרה 4 גראן קופה

לדגמי ב.מ.וו בקטלוג iCar - ב.מ.וו
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים