דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

ב.מ.וו X4 ‏

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 424,000 ₪

צריכת דלק: 12.3 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת ב.מ.וו X4

ב.מ.וו X4 הוא רכב פנאי בעיצוב קופה מרשים למראה. הדור השני הוצג 4 שנים בלבד לאחר הדור הראשון וזאת בעקבות הדור החדש של ה-X3 עליו הוא מבוסס. ב.מ.וו X4 משווק עם 3 מנועים: טורבו-בנזין בנפח 2.0 ליטרים בהספקים של 184 ו-245 כ"ס ואילו הגרסה החזקה בהיצע M40i בעלת מנוע 6 צילינדרים בטור ובנפח 3.0 ליטר בעלת הספק של 360 כ"ס. לכל גרסאות ה-X4 הנעה כפולה ומרווח גחון של 20.4 ס"מ, אבל אל תנסו לרדת איתו לשטח. האבזור עשיר כבר מגרסת הכניסה וכולל תאורת לד מלאה ומושבים מתכווננים חשמלית, בקרת אקלים מפוצלת ל-3 איזורים, תא מטען נפתח חשמלית, גג פנוראמי, חישוקי 19 אינץ' ומגוון מערכות בטיחות מתקדמות.
בשורה התחתונה: אם אהבתם את ה-X3 אבל העיצוב שגרתי מדי - ב.מ.וו X4 הוא התשובה.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות ב.מ.וו X4השוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף ב.מ.וו X4

בטיחות ב.מ.וו X4

ב.מ.וו X4 מצויד ב-6 כריות אוויר, חיישני חנייה היקפיים עם מצלמת רוורס כולל בלימה אוטונומית בנסיעה לאחור עד 5 קמ"ש, מערכת חניה אוטומטית, מערכת בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל במהירות עירונית, התרעת סטייה מנתיב, התרעת רכב בשטח מת, התרעת תנועה חוצה מאחור והתרעת עייפות לנהג. חבילת "אינוביישן" מוסיפה בקרת שיוט אדפטיבית, הרתעת סטייה מנתיב כולל היגוי אקטיבי ושמירה על מרכז נתיב הנסיעה, התרעה מפני התנגשות צידית כולל התערבות אוטונומית בהיגוי, מערכת סיוע לנהג בתמרוני חירום והתרעה מפני תנועה חוצה מלפנים. ב.מ.וו X4 לא עמד למבחן הריסוק הפומבי של ארגון הבטיחות האירופאי Euro NCAP, אך ב.מ.וו X3 זכה לציון של 5 כוכבים התקף גם ל-X4.

 

מידע כללי אודות ב.מ.וו X4

זהו הדור השני של ב.מ.וו X4 אשר הוצג בשנת 2018 והגיע לישראל בינואר 2019. ביוני 2021 הוצגה מתיחת הפנים שהגיע לישראל בנובמבר אותה שנה. הדור הראשון של ב.מ.וו X4 הוצג לראשונה בשנת 2014 והגיע לישראל באותה השנה. ב.מ.וו X4 הוא אחיו דמוי הקופה של ב.מ.וו X3.

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח יוקרתי בגודל בינוני

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח יוקרתי בגודל בינוני

עמוד דגם ב.מ.וו X4 חזור למעלה