דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 294,990 ₪

צריכת דלק: ק"מ לליטר

בטיחות: אין ציוןחוות דעת שברולט בלייזר

שברולט בלייזר הוא רכב פנאי גדול, מרשים ועוצמתי. העיצוב ספורטיבי, עם הבדלים בולטים בין שתי הגרסאות וסגנון שמזכיר את הקמארו הספורטיבית. מבחינת המימדים הוא גדול מהאקווינוקס אך קטן מהטראוורס, מציע מרווח פנימי טוב לחמישה וגם תא מטען גדול בהחלט. רשימת האבזור של שברולט בלייזר נדיבה במיוחד, הן בתחום אביזרי הנוחות והן בתחום הבטיחות. בחזית שוכנים שני מנועים: דווקא בגרסת ה"פרימייר" יש מנוע עוצמתי, V6 בנפח 3.6 ליטרים עם 305 כ"ס שמשודך להנעה כפולה ולתיבת 9 הילוכים אוטומטית. גרסת ה-RS מצוידת במנוע 2.0 ליטרים טורבו-בנזין, עם ביצועים חלשים יותר - רק 230 כ"ס - אך עם צריכת דלק עדיפה. לבלייזר כושר גרירה מרשים של למעלה מ-2 טונות, אך אל תצפו ליכולת שטח כלשהי. התנהגות הכביש מהנה במונחים של רכבי פנאי.
בשורה התחתונה: שברולט בלייזר הוא רכב חזק, מרשים - ויקר לרכישה.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות שברולט בלייזרהשוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף שברולט בלייזר

בטיחות שברולט בלייזר

שברולט בלייזר מצויד ב-7 כריות אוויר, בלימת חירום אוטונומית, תיקון סטיה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור שטחים מתאים במראות והתראה על שכחת ילדים במושב האחורי. הבלייזר לא הועמד למבחן הריסוק האירופי, אך זכה בציונים גבוהים במבחן הריסוק האמריקאי.

מידע כללי אודות שברולט בלייזר

הדור הנוכחי של שברולט בלייזר הוצג בשנת 2018 והגיע לישראל בחודש ספטמבר 2019. הדגמים המקוריים של הבלייזר הושקו בשנת 1969 ושווקו ברחבי העולם (וגם בישראל) עד לתחילת שנות התשעים.

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל מלא

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל מלא

עמוד דגם שברולט בלייזר חזור למעלה