פולקסווגן ID. AERO: סדאן חשמלית ראשונה

פולקסווגן ID. AERO: סדאן חשמלית ראשונה


בשבוע הבא תחשוף פולקסווגן את החשמלית השישית של תת המותג ID, לראשונה בתצורת סדאן. בשלב הראשון לשוק הסיני ובהמשך לשאר העולםמאת: רן סגל
 
פולקסווגן ממשיכה בתנופת הרכבים החשמליים ולאחר ה-ID. BUZZ המיניוואני, תחשוף היצרנית בשבוע הבא את ה-ID. AERO, הדגם השישי של תת המותג החשמלי ID. המסע החשמלי של המותג הגרמני החל עם ה-ID.3 המשפחתית, המשיך ל-ID.4 הג'יפוני וגרסת הקופה שלו ה-ID.5, בעוד השוק הסיני נהנה גם מה-ID.6 בתצורת פנאי ועם 7 מושבים.

פולקסווגן ID AERO
פולקסווגן ID. Aero
 
כעת, הציגה פולקסווגן איורים רשמיים של מכונית הסדאן החשמלית הראשונה במשפחה, יורשת אפשרית לפאסאט, כאשר החשיפה הרשמית תתקיים כבר ביום שני ה-26 ביוני. בשלב זה מציינת היצרנית כי הדגם מיועד גם הוא לשוק הסיני, שם יחל הייצור והשיווק במחצית השנייה של שנת 2023, בעוד הדגם לשוק האירופאי והאמריקאי יוצג במהלך השנה הבא והוא ייוצר במפעל Emden בצפון-מערב גרמניה.
 

פולקסווגן ID.6 מבוססת גם היא על פלטפורמת MEB הייעודית והמודולרית, והעיצוב מזכיר את דגם הקונספט ID. Vizzion שהוצג בתערוכת פרנקפורט 2019, כאשר הדגש כמובן הוא על אווירודינמיות עם קווים הנמשכים לאורכו של הרכב לטובת סיוע בצמצום צריכת החשמל והגדלת טווח הנסיעה, כמו גם כמה מאפייני "ID" כגון יחידות התאורה האחוריות המחוברות יחדיו.

פולקסווגן ID VIZZION
פולקסווגן ID. Vizzion
 
בהמשך צפויה לחשוף פולקסווגן גם דגם חשמלי בקטגוריית הסופר מיני שיקבל את השם ID.2, ויחלוק מכלולים עם האורבן-רבל של קופרה - שגם הוא בשלב זה מוגדר כקונספט בלבד.
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים