דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 144,900 ₪

צריכת דלק: 13.1 ק"מ לליטר

בטיחות: אין ציוןחוות דעת קיה סלטוס

קיה סלטוס הוא רכב פנאי קומפקטי, אח קטן לספורטז' ואח גדול לסטוניק. מדובר ברכב עם מימדים בינוניים שיעניק מרווח טוב מאוד לארבעה נוסעים ומרווח סביר לחמישה, כאשר גם תא המטען גדול למדי. תנוחת הישיבה גבוהה בהשוואה לקיה נירו או אקסיד. איכות החומרים ברכב בסיסית למדי, אך מפרט האבזור נדיב - בעיקר בגרסת ה-EX, שכוללת פריטים כמו הנעה מרחוק ומסך מולטימדיה בגודל של יותר מ-10 אינץ'. הסלטוס מיועד בעיקר לאסיה ולארה"ב, ובהתאם הוא מציע כיול מתלים רך ורמה גבוהה של נוחות. מנגד, הכיול הרך פוגע בהתנהגות הכביש וביכולת הדינאמית של הסלטוס. מנוע ה-2.0 ליטרים מייצר ביצועים טובים מאוד, והגיר הרציף אינו רועש מדי. גם צריכת הדלק לא רעה: כ-12.5 ק"מ לליטר בתנאי אמת.
בשורה התחתונה: קיה סלטוס הוא ג'יפון שמתאים היטב לקהל הישראלי.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות קיה סלטוסהשוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף קיה סלטוס

בטיחות קיה סלטוס

קיה סלטוס מצויד ב-6 כריות אוויר, בלימת חירום אוטונומית, התרעה ותיקון לסטיה מנתיב הנסיעה, אורות גבוהים אוטומטיים, התרעת עייפות והתרעה על שכחת ילד במושב האחורי. הרכב לא הועמד למבחן הריסוק האירופי - שכן הוא לא משווק באירופה.

מידע כללי אודות קיה סלטוס

קיה סלטוס נחשף לראשונה בקיץ של 2019 והגיע לישראל בחודש אוגוסט 2020. הסלטוס מיועד לשווקי אסיה וארה"ב, לעומת האקסיד שמיועד לאירופה; ישראל היא השוק היחיד שבו משווקים שני הדגמים במקביל.

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

עמוד דגם קיה סלטוס חזור למעלה