דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

תעודת זהות

קטגוריה: מכוניות קטנות

מחיר יבואן: 114,990 ₪

צריכת דלק: 17.5 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת סקודה פאביה

סקודה פאביה בדור הרביעי היא מכונית בוגרת וגדולה יותר מהדור הקודם. בהתאם, היא מציעה מרווח פנימי ושימושיות טובה לזוגות או למשפחה צעירה בזכות, בסיס גלגלים גדול של 256.4 ס"מ. העיצוב אומנם אינו פורץ דרך אך הוא עדכני ורשימת האבזור מכובדת גם בגרסת הכניסה עם פריטים כגון בקרת אקלים מפוצלת עם פתחי מיזוג לאחור ומערך בטיחות מקיף הכולל לא פחות מ-9 כריות אוויר, בקרת שיוט אדפטיבית ועוד. הפאביה משווקת עם שתי יחידות הנעה המוכרות מקו דגמי קונצרן פולקסווגן - טורבו בנזין בנפח 1.0 ליטרים בהספק של 110 כ"ס המספק ביצועים טובים למדי, לצד צריכת דלק חסכונית. לצידה יוצע מנוע 1.5 ליטרים שכבר מספק 150 כ"ס ותחושות ספורטיביות יותר וכדי לשדרג את האווירה גרסת ה"מונטה קרלו" מוסיפה לא מעט מאפייני עיצוב ספורטיביים.
בשורה התחתונה: סקודה פאביה היא מכונית סופר-מיני מאובזרת ובטוחה, שימושית וגם זריזה.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות סקודה פאביההשוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבסקודה פאביה

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף סקודה פאביה

בטיחות סקודה פאביה

סקודה פאביה מצויידת ב-9 כריות אוויר, בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, תיקון סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת עייפות ובלימת חירום בנסיעה לאחור במהירות חניה. סקודה פאביה זכתה ב-5 כוכבים במבחן הריסוק של ארגון הבטיחות EuroNCAP.

מידע כללי אודות סקודה פאביה

זהו הדור הרביעי של סקודה פאביה אשר נחשף במאי 2021 והגיע ישראל ביוני 2022. הדור השלישי הפאביה, הוצג לראשונה בשנת 2014 והגיע לישראל בחודש אפריל 2015. הדור השני של סקודה פאביה הוצג לעולם בשנת 2007, ובמרץ 2010 הוצגה מתיחת פנים לפאביה, אשר כללה בין היתר שינויים עיצוביים מינוריים ושדרוג יחידות ההנעה. הדור הראשון הושק בשנת 1999.

קטגוריה: מכוניות קטנות
תתי קטגוריות: סופר מיני

קטגוריה: מכוניות קטנות
תתי קטגוריות: סופר מיני

עמוד דגם סקודה פאביה חזור למעלה