דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

סוזוקי ויטרה ‏

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 154,990 ₪

צריכת דלק: 17.5 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת סוזוקי ויטרה

סוזוקי ויטרה. שם ותיק ומוכר, אבל אם אתם מכירים את הויטרה מהעבר – כדאי שתשכחו ממה שאתם יודעים עליו. פעם, הויטרה היה רכב שטח קטן וקשוח, עם יכולות גבוהות בשטח. כיום, סוזוקי ויטרה הוא ג'יפון עירוני קטן ומעוצב, המתחרה במיצובישי ASX ובניסאן ג'וק. סוזוקי ויטרה מביא לקטגוריית הג'יפונים הקטנים עיצוב יחודי, עם הקווים הרבועים של סוזוקי אך בסגנון מודרני. תא הנוסעים מעוצב באופן פחות מרשים, אפילו קצת מיושן. הוא מרווח מבפנים ויתאים למשפחה קטנה, וגם תא המטען שלו סביר בהחלט. נוחות הנסיעה גם היא לא רעה. לסוזוקי ויטרה יש מנוע טורבו-בנזין בנפח 1.4 ליטרים ובהספק של 140 כ"ס ותיבה אוטומטית מוצלחת. הביצועים סבירים וצריכת הדלק טובה. הויטרה מוצע בגרסת 2X4 או 4X4 – אך באף אחת מהן לא תקבלו יכולת שטח גבוהה.
בשורה התחתונה: סוזוקי ויטרה הוא ג'יפון אופנתי אך גם שימושי.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות סוזוקי ויטרההשוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבסוזוקי ויטרה

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף סוזוקי ויטרה

בטיחות סוזוקי ויטרה

סוזוקי ויטרה מצויד ב-7 כריות אוויר, חיישני לחץ אוויר בצמיגים ומערכת "מובילאיי" בהתקנה מקומית. בספטמבר 2020 גרסאות ה-1.4 ליטרים זכו לתוספת מערכות בטיחות מתקדמות הכוללות בלימת חירום אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת רכב בשטח מת והתרעת תנועה חוצה מאחור. סוזוקי ויטרה זכה בציון של 5 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של איגוד EuroNCAP. 

מידע כללי אודות סוזוקי ויטרה

זהו הדור הראשון של סוזוקי ויטרה במהדורה הנוכחית, כג'יפון עירוני קטן מימדים. אם כוללים בספירה גם את רכב השטח הקטן משנות השמונים ואת הגרנד ויטרה הגדול ממנו, מדובר בדור רביעי לשושלת הויטרה. סוזוקי ויטרה הנוכחי הושק בשנת 2014, והגיע לישראל בחודש ספטמבר 2015. 

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח קטן

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח קטן

עמוד דגם סוזוקי ויטרה חזור למעלה