בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סיאט לאון ידנית במבצע: 6,000 שקל הנחהצ'מפיון מוטורס ממשיכה בתמחור אגרסיבי של הדגמים ומוזילה את הלאון הידנית למחיר של סופר מיני מאובזרתמאת מערכת iCar

סיאט לאון נחשבת כבר היום לאחת העסקאות הטובות ביותר בכל הנוגע לתמורה למחיר, אבל כעת החליטה צ'מפיון מוטורס להמתיק את העסקה עוד יותר. סיאט תציע את הלאון הידנית ברמת גימור סטייל, במחיר של החל מ-111,900 שקל. הנחה זו, שעומדת על 6,000 שקל, מעמידה את הלאון כתף אל כתף עם מכוניות כמו פולקסווגן פולו או טויוטה יאריס שמחירן דומה או אף גבוה יותר.

סיאט לאון
סיאט לאון. מבצע רק לידנית / צילומים: סיאט
למרות שמדובר בגרסת הכניסה הבסיסית, הלאון מגיעה מצויידת ברשימת אבזור לא מבישה בכלל. היא כוללת חישוקי 16 אינץ' קלים, גג שמש פנורמי נפתח, מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע, בקרת אקלים מפוצלת ועוד. על הנעת הלאון אחראי מנוע טורבו בנזין בנפח 1.2 ליטר המפיק 105 כ"ס ומומנט מרבי של 17.8 קג"מ המשודך לתיבה ידנית, וכאן ככל הנראה טמונה הסיבה למבצע.

הלאון היא בין הדגמים הבודדים בקונצרן פולקסווגן (יחד עם סקודה אוקטביה) שטרם קיבלה את ליין מנועי יורו6 של היצרנית, והמבצע הזה ככל הנראה מגיע כדי לפנות מקום במלאי לגרסאות עם המנועים החדשים שטרם ידוע מתי יגיעו שכן הם עדיין לא הוצגו אפילו בעולם.

לדגמי סיאט בישראל - סיאט
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. נא לדייק בכתבה  אוקטביה כן קיבלה יורו 6 בישראל לפני כחודשיים. צ...

איציק,21.08.2015
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים