בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סובארו פורסטר "אונליין": מהדורת אבזור מיוחדתסובארו פורסטר יוצע במהדורה מוגבלת הכוללת מערכת מולטימדיה תומכת Waze, אינטרנט אלחוטי ברכב וטאבלטים מאחורמאת מערכת iCar

קבוצת סמל"ת יבואנית סובארו בישראל, יוצאת במהדורה מוגבלת של סובארו פורסטר "אונליין" הכוללת כמות של 200 יחידות. מדובר בגרסה מאובזרת, עם דגש על חיבור לאינטרנט, הכוללת: מערכת מולטימדיה בפלטפורמת אנדרואיד המאפשרת שימוש בתוכנת הניווט של Waze, פייסבוק, אינסטגרם ועוד, אינטרנט אלחוטי ברכב, טאבלט עם תושבת במושב האחורי ומסך מגע עם נגן DVD, גם הוא מותקן במושב האחורי.

סובארו פורסטר
סובארו פורסטר. עכשיו עם מסכים וחיבור לאינטרנט / צילומים: יצרן
כדי להפעיל את המערכות האלו מצורף לפורסטר כרטיס SIM עם חבילת גלישה ל-3 שנים, בנפח של 12 ג'יגה בייט לכל שנה. בנוסף מציעה היבואנית במסגרת המבצע תנאי מימון הכוללים תשלום מקדמה של 14,000 שקל ותשלומים של 2,500 שקל בחודש בריבית פריים. מבצע המימון וחבילת האבזור תקפים לסובארו פורסטר ברמות הגימור S ו-XS. על פי היבואנית, שווי חבילת האבזור עומד על 10,000 שקל.

אסף אבישר סמנכ"ל השיווק והמכירות של סובארו: "מתחילת השנה ניתן לראות שאנו שמים דגש בסובארו על חדשנות, טכנולוגיה ושדרוגים של רמות הגימור. אנו גאים להציג לראשונה בישראל רכב שמאפשר ליהנות מ WIFI חופשי וממערכת מולטימדיה שבה אפליקציית WAZE מובנית וזאת בנוסף ליכולות נהיגת השטח יוצאות הדופן ובחוויית הנהיגה שהוא מעניק בכביש".


לדגמי סובארו בישראל - סובארו
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים