דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

לובינסקי: מבצעים ב-MG והטבת מימון בכל המותגים

Getting your Trinity Audio player ready...

אולמות התצוגה של יבואני הרכב עדיין סגורים בימים אלו לקהל הלקוחות, אך חלק מהיבואנים מבצעים פעילות של מכירת רכבים אונליין. בימים אלו מציעה לובינסקי מגוון של הטבות על רכב הפנאי MG ZS, וכן הטבת מימון ביתר מותגי הקבוצה.

סיטרואן קקטוס

לקוחות פיג'ו, סיטרואן ואופל יקבלו מימון בגובה של עד 130,000 שקלים, בפריסה ל-60 תשלומים ללא ריבית והצמדה. המכירה תתבצע באמצעים טלפוניים או דיגיטליים, שכן האולמות סגורים בהנחיית משרד הבריאות. נסיעת מבחן תוצע בחלק מהדגמים בהגעת נציג לבית הלקוח.

ב-MG מציעה היבואנית שורה ארוכה של הטבות על דגם ה-ZS עם מנוע הבנזין, לראשונה מאז הושק הרכב בישראל לפני כשנתיים.

במסגרת המבצע, שימשך עד לסוף חודש מאי 2020, יוכלו הלקוחות לבחור באחת מתוך ארבע הטבות: ההטבה הראשונה כוללת שלושה טיפולים ראשונים חינם וכן הנחה בגובה 1,000 שקלים ברכישת ביטוח חובה בסוכנות הביטוח "לוביט"  מבית לובינסקי. ההטבה השניה כוללת חבילת אבזור בשם Shadow הכוללת מדרגות צד, מרימי שמשות ומעמד לטלפון הנייד. ההטבה השלישית כוללת מימון מלא ב-60 תשלומים ללא ריבית, בדומה לדגמים האחרים, ואילו ההטבה הראשונה כוללת את שתי ההטבות הראשונות יחד - אך זו, וגם ההטבה השלישית, יוצעו רק ללקוחות שלא יבצעו טרייד אין. 

MG ZS

בנוסף יוכלו הלקוחות לבחור בגרסת ה"בראון שיק" הכוללת תא נוסעים בצבע חום ללא עלות נוספת. בדרך כלל עולה הגרסה הזו 888 שקלים.

רוכשי הדגם החשמלי של MG ZS יוכלו לקבל את הטבת המימון של יתר דגמי הקבוצה, וכן עמדת טעינה ללא התקנה וכבלי טעינה (כהמשך להטבת ההשקה). כל ההטבות יוצעו רק לרוכשים אשר ישלמו את המקדמה באמצעות אתר האינטרנט.

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות

יעוץ מקצועי חינם לפני קניית רכב
  • צור קשר בוואטסאפ
  • התקשר אלינו
חזור למעלה