בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מיצובישי ספייס סטאר במבחן ארוך טווח: יוצאים לדרךבחודשים הקרובים תלווה אותנו מיצובישי ספייס סטאר במבחן ארוך טווח, שילווה בעדכונים שוטפים ב-Live Blog. מה זה אומר?מאת מערכת iCar

מיצובישי ספייס סטאר כבר ביקרה אצלנו בעבר. פגשנו אותה למבחן דרכים לפני כשנה, ועימתנו אותה בקרב של 10 מכוניות סופר מיני בקיץ של 2013. הפעם, מיצובישי ספייס סטאר מגיעה אלינו למבחן שונה: מבחן ארוך טווח.

בחודשים הקרובים הספייס סטאר הכחולה תשמש את כתבי iCar באופן שוטף, ותסע איתנו לכל מקום כל יום. מערכת iCar, שיושבת במודיעין, תהיה נקודת המוצא למרבית הנסיעות האלו - שבשגרה יגיעו לאיזור תל אביב או ירושלים על בסיס קבוע, ומדי פעם ניקח איתנו את המיצובישי למסעות ארוכים יותר.

ופה מגיע טוויסט בעלילה: במבחן ארוך-הטווח של מיצובישי ספייס סטאר ושלנו לא תקבלו רק עדכון אחד בחודש, שבו נספר לכם ש"צריכת הדלק בסדר, ואין תקלות בינתיים". בינינו? אף אחד הרי לא מצפה למצוא תקלות יוצאות דופן בחודשים הראשונים לחייה של מכונית. המבחן ארוך הטווח למיצובישי ספייס סטאר, לראשונה בישראל, יתבצע בשיטה של Live Blog.

מה זה Live Blog?
ממש כמו בפיד של הפייסבוק, ה-Live Blog שלנו יציף באופן שוטף סטטוסים קצרים ועדכונים על מה שקורה לנו ולרכב בזמן אמת. תדלקנו? אתם תדעו מיד מה היתה צריכת הדלק, ובאיזה מאפייני נהיגה היא הושגה. נכנסנו לחניה בסופר? אתם תדעו כמה קל לתמרן עם המכונית בשטחים צפופים, וכשנצא מהסופר תשמעו אותנו מקטרים על מחסור בווים לשקיות סופר בבגאז'.

בחודשים הקרובים תוכלו להתעדכן באופן שוטף בהתקדמות המבחן למיצובישי ספייס סטאר, ואתם מוזמנים גם להציע לנו אתגרים ומשימות עבור המכונית הקטנה הזו. אחת לחודש נעדכן גם בערוץ הוידאו שלנו על התקדמות המבחן.
לכניסה ל-iCar Live Blog - לחץ כאןוקצת על המכונית...

מיצובישי ספייס סטאר נמצאת על התפר שבין מכוניות המיני למכוניות הסופר מיני. היא מתחרה מצד אחד בניסאן מיקרה וסיאט איביזה, ומצד שני בקיה פיקנטו ויונדאי i10. מחיר של 80,000 שקל מציב אותה במקום טוב בין שני הסגמנטים האלו.

לאחרונה הוסיפה היבואנית רשימה ארוכה של אביזרים לספייס סטאר הקטנה, וכיום תמצאו בגרסה האוטומטית שלה פריטים כמו בקרת אקלים, בקרת שיוט, דיבורית בלוטות', חיישני גשם ותאורה ועוד. עד לסוף השנה הנוכחית יקבלו הלקוחות (ואנחנו בתוכם) מערכת מולטימדיה עם מסך "8 ומצלמת רוורס. כנראה שזו המכונית המאובזרת ביותר ברמת המחיר הזו.

הרבה יותר על מיצובישי ספייס סטאר תוכלו לקרוא במבחן הדרכים המלא, ועוד יותר מזה - ב-Live Blog. ניפגש שם.

למבחן הדרכים המלא (נובמבר 2013) - לחץ כאן

למבחן השוואתי של 10 מכוניות סופר מיני (אוגוסט 2013) - לחץ כאן

לעמוד הדגם בקטלוג iCar - מיצובישי ספייס סטאר
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מיצובישי ספייס סטאר מבחן ארוך טווח  בהצלחה! (:

יונתן,06.12.2015
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים