דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

מאזדה 2 ‏

תעודת זהות

קטגוריה: מכוניות קטנות

מחיר יבואן: 119,900 ₪

צריכת דלק: 15.9 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת מאזדה 2

הדור השני של מאזדה 2 שומר על הערכים של קודמו. כמו בעבר, מאזדה 2 היא מכונית סופר מיני צעירה ומעוצבת, שבהחלט יכולה לסובב ראשים. הפעם מדובר גם בעיצוב פנימי יוצא דופן, עם אלמנטים שמוכרים מתחום מכוניות היוקרה. רשימת האבזור של מאזדה 2 עשירה למדי, אם כי היצע מערכות הבטיחות סביר בלבד בגרסאות הבסיס. המרווח מאחור מצומצם יחסית, אך בזה היא לא שונה ממתחרות רבות; החסרון הוא בתחושת הצפופה והסגורה, שנובעת מהגג הנמוך והחלונות הקטנים. גם נוחות הנסיעה לא מושלמת. המנוע של מאזדה 2, בנפח 1,500 סמ"ק, מספק ביצועים טובים למדי אך לא מצטיין בצריכת הדלק. התנהגות הכביש מהנה במיוחד.
בשורה התחתונה: מאזדה 2 היא מכונית צעירה, אנרגטית, נאה ומהנה.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות מאזדה 2השוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבמאזדה 2

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף מאזדה 2

בטיחות מאזדה 2

מאזדה 2 מצוידת ב-6 כריות אוויר, מערכת בלימת חירום אוטונומית והתרעה על סטיה מנתיב. חלק מהגרסאות מצוידות גם במערכת לניטור רכב ב"שטח מת". מאזדה 2 זכתה בציון של 4 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של איגוד EuroNCAP.

מידע כללי אודות מאזדה 2

זהו הדור השלישי של מאזדה 2, אשר הושק בעולם בשנת 2014 והגיע לישראל בחודש יוני 2015. בנובמבר 2017 הגיעה מתיחת הפנים וביולי 2019 נחשפה מתיחת פנים נוספת שהגיעה לישראל בספטמבר 2020. הדור הראשון של מאזדה 2 צויד בתיבת הילוכים רובוטית ולא יובא לארץ. הדור השני הושק בשנת 2007, ועבר מתיחת פנים בסוף שנת 2010. במקביל, משווקת גם גרסת הסדאן של מאזדה 2 - תחת השם מאזדה דמיו.

קטגוריה: מכוניות קטנות
תתי קטגוריות: סופר מיני

קטגוריה: מכוניות קטנות
תתי קטגוריות: סופר מיני

עמוד דגם מאזדה 2 חזור למעלה