דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

יונדאי סטאריה ‏

תעודת זהות

קטגוריה: רכב מסחרי

מחיר יבואן: 298,900 ₪

צריכת דלק: 12.2 ק"מ לליטר

בטיחות: אין ציוןחוות דעת יונדאי סטאריה

יונדאי סטאריה הוא מוביל נוסעים גדול ומרווח, בעיצוב עתידני. הוא מחליף את ה-i800, אך מציע אופי פחות מסחרי ויותר מעודן ממנו. העיצוב של הסטאריה ללא ספק יוצא דופן בפלח השוק שלו, הן מבחוץ והן מבפנים. את הסטאריה ניתן לקבל בגרסה מסחרית סגורה עם 3 מקומות ישיבה וחלל גדול למטען מאחור, בגרסה דומה עם חלונות (שבה ניתן להרכיב מושבים בהתקנה מקומית) או בגרסאות נוסעים מרווחות מאוד עם 8 או 9 מקומות ישיבה. מאחורי שלוש שורות המושבים ישנו תא מטען עצום, כך שהסטאריה יתאים היטב לטיולים משפחתיים בהרכב מורחב. גרסאות הנוסעים מוצעות עם מפרט עשיר של אביזרי נוחות ובטיחות. מנוע הדיזל מייצר ביצועים וסבירים ותורם לצריכת דלק חסכונית.
בשורה התחתונה: יונדאי סטאריה הוא רכב שימושי במראה מקורי.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות יונדאי סטאריההשוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף יונדאי סטאריה

בטיחות יונדאי סטאריה

גרסת הבסיס של יונדאי סטאריה מצויידת ב-6 כריות ומערכת "מובילאיי" בהתקנה מקומית, אך מרמת הגימור השנייה ישנה מערכת בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ודו-גלגלי, תיקון סטייה מנתיב, התרעת תנועה חוצה בצומת, התרעת רכב בשטח מת עם התערבות אקטיבית, התרעת עייפות, התרעת תנועה חוצה מאחור עם בלימת חירום אוטונומית, זיהוי תמרורים, בקרת שיוט אדפטיבית והתרעת תחילת תנועה של רכב מלפנים. גרסאות הנוסעים מוסיפות גם התרעת שכחת ילד במושב האחורי ומעבר אוטומטי לאורות גבוהים.

מידע כללי אודות יונדאי סטאריה

זהו הדור הראשון של יונדאי סטאריה (Staria) אשר נחשף לראשונה במרץ 2021 והגיע לישראל בסוף מאי 2022. הסטאריה החליפה את ה-i800 הוותיק שנקרא בחלק ממדינות העולם בשם סטארקס (Starex).

קטגוריה: רכב מסחרי
תתי קטגוריות: מסחריות עד 3.5 טון

קטגוריה: רכב מסחרי
תתי קטגוריות: מסחריות עד 3.5 טון

עמוד דגם יונדאי סטאריה חזור למעלה