בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אודי A6 ו-A7 מתחדשות. שובהאחיות A6 ו-A7 לבית אודי מקבלות עדכון עדין עם תוספות אבזור ונגיעות עיצוב מאת פבל צ'רניצקי

אודי A6 ו-A7 עוברות מתיחת פנים קלילה שבקלילות, זאת אחרי כשנה וחצי וכשנתיים בהתאמה אחרי העדכון האחרון שלהן. בניגוד למתיחת הפנים הקודמת, שהייתה משמעותית והיוותה את עדכון אמצע חיי הדור, הפעם מדובר ב"עידכונון" קטן וכמעט בלתי מורגש.

אודי A6 2016

אחרי כמה שעות של קדימה-אחורה בין התמונות של הדגם היוצא לאלו של החדש, מצאנו שמלפנים אודי צבעו את קורת הרוחב המרכזית בגריל הקדמי באפור, ואת הפסים שחוצים את מסגרות פנסי הערפל ואת הדיפיוזר האחורי - בשחור.


אבל עיקר השינויים הם באבזור. לא שכאן הם מאוד גדולים, אבל הם מורגשים יותר. ה-A6 ו-A7 המחודשות מקבלות תאורת לד לתא הנוסעים ותא המטען, דיפוני אלומיניום, עיצובי חישוקים חדשים ושני צבעים נוספים שמצטרפים להיצע - אדום וירוק.

אודי A7 2016

לרשימת האופציות מתווספת קישוריות אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי למערכת המולטימדיה, שני טאבלטים שיכולים להתחבר למשענות הראש של המושבים הקדמיים או להתנתק ולעבוד עצמאית, ומשטח טעינה אלחוטית לטלפונים.

אודי A6 סטיישן 2016

אודי תפתח את פנקסי ההזמנות - לפחות באירופה - בקרוב, והמשלוחים הראשונים יגיעו בקיץ. טרם ידוע מתי הדגמים יגיעו ארצה, אבל קשה לנו להגיד שהיינו ממליצים לכם לבטל את ההזמנה ולחכות לדגם החדש אם בדיוק הזמנתם A6.

אודי  A6 A7 2016

הצלחתם למצוא עוד הבדלים? חושבים שכן שווה להמתין לגרסה המחודשת? ספרו לנו בתגובות.


לדגמי אודי בישראל - אודי

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים