תשננו את השם: סקודה סקאלה

תשננו את השם: סקודה סקאלה


המשפחתית החדשה של סקודה מתקרבת, וכעת מותר גם לגלות את שמה. הכירו את סקודה סקאלהמאת רן סגל
 
בחודשים האחרונים פרסמה סקודה לא מעט איורים, טיזרים ורמיזות, עד להצגתו של רכב הקונספט סקודה Vision RS בתערוכת הרכב של פריז. מאז המשיכה היצרנית הצ'כית ופרסמה צללית נוספת של רכב חדש, וכעת היא מכריזה רשמית על השם: סקודה סקאלה.

סקודה ויזן RS
 
מדובר במשפחתית קומפקטית חדשה לחלוטין, שתתחרה בסגמנט C לצידן של מכוניות כמו פולקסווגן גולף, סיאט לאון, אופל אסטרה ופורד פוקוס. באופן מסקרן, בחרה קבוצת פולקסווגן לחשוף את סקודה סקאלה עוד לפני סוף שנת 2018 - מה שאומר שהיא תוצג לעולם עוד לפני הדור החדש (והשמיני במספר) של פולקסווגן גולף.
 
סקודה סקאלה
 

זו לא הפעם הראשונה בה הופכת קבוצת פולקסווגן את סדר החשיפות הצפוי. גם בסגמנט הסופר מיני, בשנה שעברה, הוצגה סיאט איביזה עוד לפני שנחשפה פולקסווגן פולו.

סקודה ויזן RS
 
על פי סקודה, משמעות השם "סקאלה" בלטינית הוא "מדרגות" או "סולם", מה שאמור לייצג את השינוי וההתפתחות של סקודה בשנים האחרונות. יו"ר סקודה, ברנהרד מאייר ציין כי "סקודה סקאלה תגדיר מחדש את סגמנט המשפחתיות הקומפקטיות ותציב רף חדש של עיצוב, בטיחות וטכנולוגיה".
 

מתקפת ג'יפונים לשוק הסיני

במקביל למשפחתית סקודה סקאלה, חשפה סקודה סקיצות של סקודה קודיאק GT - גרסת קופה לקודיאק המוכר, שיהיה רכב הפנאי הרביעי של סקודה בשוק הסיני.

סקודה קודיאק GT

הוא מצטרף לסקודה קאמיק (ג'יפון קטן) ולשני הדגמים המוכרים סקודה קארוק וסקודה קודיאק. על פי הצהרת היצרנית, סקודה קודיאק GT יימכר בסין בלבד.
 
סקודה קודיאק GT
 
לדגמי סקודה בישראל – סקודה
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. ספידי מ  עיני יילע חטוכעו כןכיןו ןכוכןכןכןכן גרמידנבלת

שו,16.10.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים