בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

שיתוף פעולה אסטרטגי: פולקסווגן - פורד

שיתוף פעולה אסטרטגי: פולקסווגן - פורד


פולקסווגן ופורד הכריזו על שיתוף פעולה בין היצרניות. בשלב הראשון – ייצור רכבים מסחרייםמאת רן סגל
 
קונצרן פולקסווגן וחברת פורד חתמו על זיכרון דברים והכריזו על תחילת שיתוף פעולה בין שתי היצרניות. היצרניות ישקיעו  במספר פרוייקטים וביניהם פיתוח משותף של מספר דגמי מסחריות. שיתוף הפעולה, כך לדברי היצרניות, יחזק את שתי החברות ויסייע לענות על צרכי הלקוחות בשווקים שונים בעולם. השותפות הנרקמת בין פולקסווגן לפורד לא תכלול בשלב זה החלפת מניות כפי שנהוג במקרים דומים.
 
ג'ים פארלי, נשיא פורד לשיווק גלובאלי, אמר: "פורד מחוייבת לשיפור הכושר שלנו כעסק ומינוף מודלים עסקיים הכוללים עבודה עם שותפים לטובת שיפור היכולות והיעילות שלנו. הברית הפוטנציאלית עם קבוצת פולקסווגן היא דוגמה נוספת כיצד אנו יכולים להשתפר כעסק, תוך יצירת קו מוצרים גלובלי מנצח והרחבת היכולות שלנו. אנו מצפים לבחון יחד עם צוות פולקסווגן איך נוכל לעבוד יחד כדי לשרת טוב יותר את הצרכים המתפתחים של לקוחות הרכבים המסחריים ומעבר לכך".

שתפ פולקסווגן - פורד

ד"ר תומאס סדרן, מנהל האסטרטגיה בקבוצת פולקסווגן, אמר: "השווקים ודרישות הלקוחות משתנים במהירות מסחררת. לשתי החברות יש עמדה חזקה ומשלימה בסגמנטים שונים של רכבים מסחריים. על מנת להסתגל לסביבה מאתגרת, ישנה חשיבות עליונה להשיג גמישות באמצעות שותפות. זהו רכיב הליבה באסטרטגיית קבוצת פולקסווגן לשנת 2025. שיתוף הפעולה הפוטנציאלי עם פורד נתפס כהזדמנות לשפר את התחרותיות של שתי החברות ברחבי העולם".
 
שתי היצרניות מסרו כי עדכונים ופרטים נוספים יתפרסמו ככל שיתקדמו השיחות בין הצדדים.
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים