בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

שברולט ספארק החדשה נחשפתשברולט ספארק החדשה נחשפה בתערוכת ניו יורק. תשווק עם מנוע 1,400 סמ"ק ותיבת הילוכים רציפה, ותגיע אלינו בתחילת 2016מאת נועם ריין

אחרי שבאירופה נחשפה מכונית המיני אופל קארל, מנצלת ג'נרל מוטורס את תערוכת הרכב של ניו יורק לטובת חשיפתה של שברולט ספארק החדשה. מכונית המיני החדשה של שברולט תהיה גדולה יותר מזו המוכרת לנו, עם אורך של כ-368 ס"מ ובסיס גלגלים של 238 ס"מ. במימד הגובה קוצצו מהספארק 4 ס"מ, מה שיעניק לה מראה רחב ונמוך יותר.

העיצוב החדש, מעבר לגידול במימדים, מבשר גם על "רגיעה" מסוימת באופיה של הספארק. הסגנון הצעיר והמוחצן מפנה את מקומו לעיצוב אלגנטי ובוגר יותר, כאשר לפחות לדעתנו החזית החדשה מזכירה את זו של יונדאי i20 החדשה, ומאחור הספארק מזכירה במשהו את קיה פיקנטו.

שברולט ספארק
מעבר לגידול במימדים, שברולט ספארק החדשה תציג גם גידול מתחת למכסה המנוע. לפחות בארה"ב הספארק תשווק עם מנוע בנפח 1,400 סמ"ק בהספק של 98 כוחות סוס - נתון חריג בקטגוריית המיני. המנוע החזק ישודך לתיבת הילוכים ידנית בעלת 5 יחסי העברה, או לתיבת הילוכים רציפה.

שברולט ספארק

גם בתחום האבזור מבטיחה שברולט שדרוג משמעותי, אם כי מפרטים מסוג זה בדרך כלל לא מוצאים את דרכם לישראל. בין היתר יוצעו בספארק מערכות בטיחות כמו התראת סטיה מנתיב, ניטור רכב בשטח מת והתראת התנגשות. בתחום אביזרי הנוחות תציע הספארק מערכת מולטימדיה עם מצלמת רוורס.

שברולט ספארק החדשה, למרות הייעוד האמריקאי, תשווק ב-40 שווקים ברחבי העולם - ולישראל היא תגיע בתחילת שנת 2016.


לדגמי שברולט בישראל - שברולט
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. חסר רק סמל קאיה  חיקוי של קיה פיקנטו, אותן קווי עיצוב. ילדים בשברו...

נמרוד,02.04.2015
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים