בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

שברולט מסתערת: גרסאות חדשות ומוזלות לספארק, סוניק וקרוזשברולט מחדשת את היצע הדגמים, ומפסיקה לשווק את הקרוז בגרסת הטורבו. המחירים ירדו בשיעורים שבין 2,000 ל-4,600 שקל
מאת נועם ריין

לאחר שמרבית יבואני הרכב הודיעו על העלאת מחירי המכוניות, מפרסמת היום UMI את המחירים החדשים של דגמי הבסיס שלה אשר הוזלו כולם באלפי שקלים בודדים. המחירים החדשים מגיעים יחד עם מתיחות פנים שעברו הדגמים, ובחלק מהמקרים שופרה גם צריכת הדלק ודרגת הזיהום, מה שאפשר את ההוזלות.


שברולט ספארק, הגרסה המחודשת / צילומים: יצרן

שברולט ספארק הקטנטנה מגיעה לישראל לאחר שעברה מתיחת פנים מינורית, במסגרתה שודרג גם העיצוב הפנימי של המכונית. המנוע נותר זהה לדגם המוכר, 1,200 סמ"ק עם 82 כ"ס, ואילו רשימת האבזור הורחבה וכעת היא כוללת 6 כריות אוויר, מערכת שמע עם חיבורי USB, פנסי ערפל קדמיים וחימום למושבים (!). המחיר הרשמי, שעמד עד כה על 67,500 שקל, ירד באופן דרסטי ל-62,900 שקל - אך בחצי השנה האחרונה נמכרה הספארק במחירים דומים במסגרת מבצעים שונים.


שברולט סוניק. השינויים הם בתיבת ההילוכים ובמחירון

שברולט סוניק תוצע גם ב-2013 בגרסאות סדאן והאצ'בק עם מנוע 1.6 ל' (116 כ"ס), מערכת בקרת שיוט, פנסי ערפל קדמיים, חיישני חנייה אחוריים וחישוקי אלומיניום. בגרסאות המאובזרות יותר ניתן יהיה לקבל גם חלון גג ומערכת מולטימדיה. החידוש העיקרי של הסוניק הוא תיבת ההילוכים החדשה, עם 6 יחסי העברה, שמשפרת את צריכת הדלק ב-10% ומורידה את דרגת הזיהום מ-7 ל-4. גרסת ההאצ'בק של שברולט סוניק תעלה מעתה 99,900 שקל, והסדאן תעלה 103,900 שקל.


שברולט קרוז. גרסת הסטיישן תגיע לישראל בתוך חודשים ספורים

שברולט קרוז המשפחתית עברה אף היא מספר חידושים במסגרת מתיחת הפנים הנוכחית. מלבד העיצוב המחודש, אותו ראינו בתערוכות הרכב באירופה בשנה החולפת, מציגה הקרוז גם שיפורים קלים למנוע (1,600 סמ"ק, 124 כ"ס) אשר מתבטאים בהפחתה קלה של צריכת הדלק ופליטת המזהמים. הקרוז תגיע לישראל עם רשימת אבזור משודרגת הכוללת פנסי ערפל, חיישני חנייה אחוריים, חימום למושבים הקדמיים ומערכת שמע חדשה עם דיבורית בלוטות'. בלוטוס'. בגרסה המאובזרת תגיע הקרוז עם גג שמש חשמלי, מערכת מולטימדיה וחישוקי אלומיניום. המחירים יתחילו ב-121,900 שקל לגרסת הבסיס או 125,900 שקל לגרסה המאובזרת. באופן מעניין הופסק השיווק של הקרוז בגרסאות הטורבו, שנה בדיוק לאחר שהושקו באירוע חגיגי. למרות הצמצום במבחור הגרסאות, ברבעון השני של השנה תגיע הקרוז לישראל גם בגרסאות האצ'בק וסטיישן.


לדגמי שברולט בישראל - שברולט

למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. עדיין יקר עבור דייהו.   סוניק אמור היה לרדת יותר אחרי עדכון מס הירוק - עוד...

נהג,06.01.2013

2. ברכות ליבואן, אבל נדרשת הוזלה מהותית!!!!!!!!  ברכות ליבואן, שלאחר תקופה ארוכה של מדיניות מחיר של...

פרופסור שיווקי,07.01.2013
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים