בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

שברולט אקווינוקס וקאדילק אסקלייד מתחדשים

שברולט אקווינוקס וקאדילק אסקלייד מתחדשים


ג'נרל מוטורס חשפה מתיחת פנים לשברולט אקווינוקס ודור חדש לקאדילק אסקלייד העצום. שניהם יגיעו ארצה ב-2021מאת רן סגל
 
שברולט אקווינוקס בדור השלישי הוצג בשנת 2017 וכעת זכה למתיחת פנים ולגרסת RS בעיצוב ספורטיבי. במקביל נחשף הדור החדש של רכב הפנאי העצום קאדילק אסקלייד. מ-UMI, יבואנית שברולט וקאדילק בישראל, נמסר כי הדגמים החדשים יגיעו לישראל במהלך שנת 2021.
 

שברולט אקווינוקס

האקווינוקס המחודש מציע עיצוב ספורטיבי מבעבר עם פגוש קדמי בעל כונסי אוויר גדולים ויחידות תאורה חדשות בעיצוב מפוצל ועם תאורת לד מלאה. בחלקו האחורי של הרכב השינוי פחות מורגש וכולל יחידות תאורה חדשות ובפנים הרכב השינוייים מזעריים.

שברולט אקווינוקס
 
רמת הגימור RS החדשה תציע, כמו בבלייזר הגדול, גימורים שחורים לחלקי החוץ והפנים, תפירה אדומה למושבים וחישוקי 19 אינץ' בעיצוב ייחודי.
 

בתחום יחידות ההנעה לא חל שינוי והאקווינוקס ימשיך להציע את מנוע הטורבו-בנזין בנפח 1.5 ליטר המשודך לתיבה אוטומטית בעלת 6 הילוכים. לצד זאת ימשיך להימכר מנוע טורבו-בנזין חזק יותר בנפח 2.0 ליטרים, שלא משווק בישראל. המנוע החזק משודך לתיבה אוטומטית בעלת 9 הילוכים ומציע אפשרות להנעה קדמית או כפולה. 
 
מלבד שינויי העיצוב, בשברולט לא מדווחים על שינויים נוספים שחלו ברכב.

שברולט אקווינוקס
 

קאדילק אסקלייד

הדור הראשון של האסקלייד הוצג בשנת 1999 כמתחרה ללינקולן נוויגייטור. הדורות הראשונים לא זכו להצלחה מסחררת והוחלפו בתוך פרקי זמן קצרים יחסית. כעת חשפה קאדילק את הדור החמישי של האסקלייד וכמו הדורות הקודמים, גם הדור החדש חולק פלטפורמה עם שברולט סברבן וטאהו הענקיים.
 
העיצוב החיצוני נותר רבועי וגדול אך הוא מודרני יותר. הפנסים הקדמיים קטנים יותר ומתחתם פס תאורת הלד האופייני של דגמי קאדילק. מאחור נמצאות יחידות תאורה צרות וארוכות המזכירות את אלו של הדור הקודם.
 
קאדילאק אסקלייד
 
השינוי העיצובי המשמעותי ביותר הוא בעיצוב הפנים, ששאב השראה מהקונספט קאדילק אסקלה. לראשונה מוצג מסך קעור בגודל שלא פחות מ-38 אינצ'ים בעל צפיפות פיקסלים כפולה משל טלוויזיות 4K למשל. המסך הענק מורכב בעצם משלושה מסכים נפרדים – מסך מולטימדיה בגודל 16.9 אינץ', לוח מחוונים בגודל 14.2 אינץ' ומסך שליטה בגודל 7.2 אינץ'.
 
קדילאק אסקלייד
 
קאדילק אסקלייד החדש גדול מקודמו ובקאדילק מציינים כי הוא מציע מרווח פנימי עדיף ליושבים בשורה השנייה והשלישית ותא מטען גדול יותר בנפח של 722 ליטרים (1,214 ליטרים בגרסת בסיס הגלגלים המוארך) - זאת לפני קיפול המושבים. אורכו של הדור החדש עומד על 538.2 ס"מ (ארוך ב-20.3 ס"מ), רוחבו עומד על 205.9 ס"מ (רחב ב-1.4 ס"מ), גובהו עומד על 194.8 ס"מ (גבוה ב-5.8 ס"מ) ובסיס הגלגלים עומד על 307.1 ס"מ (ארוך ב-12.5 ס"מ). בנוסף תוצע גרסה בעלת בסיס גלגלים ארוך יותר של 340.7 ס"מ עם אורך כללי של 576.6 ס"מ.
 
קדילאק אסקלייד
 
יחידת ההנעה זהה לדור הנוכחי. מדובר במנוע V8 בנפח 6.2 ליטרים המספק 420 כ"ס ונתון מומנט מירבי של 63.5 קג"מ הזמינים ב-4,100 סל"ד. המנוע משודך לתיבה אוטומטית בעלת 10 הילוכים (8 בעבר).
 
גם בתחום המכאני האסקלייד החדש משתדרג, ומציע מתלה אחורי רב-חיבורי, מתלי אוויר אדפטיביים חדשים (שינוי גובה של עד 5.1 ס"מ), דיפרנציאל אלקטרוני מוגבל החלקה ואופציה למערכת מתלים מגנטיים. בנוסף לכך מוצעת מערכת ה"סופר-קרוז" שהינה מערכת בקרת שיוט אדפטיבית מתקדמת העושה שימוש ברדאר-לייזר, מצלמות ויכולת GPS בדיוק גבוה ובכך מאפשרת נהיגה סמי-אוטונומית.
 
קדילאק אסקלייד
 
האסקלייד החדש כולל פיתוחים טכנולוגיים נוספים כגון מערכת ניווט בעלת יכולת מציאות רבודה, מצלמות היקפיות היוצרות תמונה תלת-מימדית של הרכב, מראה מרכזית דיגיטלית, מערכת לראיית לילה ומערכת בידור נפרדת ליושבים מאחור בעלת מסכי מגע בגודל 12.6 אינץ', הכוללת קישוריות אנדרואיד אוטו ואפשרות לשלוח הצעות ניווט למערכת הניווט המרכזית כאשר הנהג יוכל לאשר או לדחות את מסלול הניווט.
 
קדילאק אסקלייד
 
מערכת השמע הסטנדרטית באסקלייד היא מבית AKG ומציעה 19 רמקולים, סאבוופר ושמע 3D, כאשר הלקוחות יוכלו לשדרג את המערכת ל-36 רמקולים. כמו כן ישנם מיקרופונים ורמקולים בחלל הרכב לטובת שיח קל יותר בין היושבים מלפנים לאחור ואילו הנחיות מערכת הניווט מושמעות ברמקול הרלוונטי בהתאם לכיוון הפנייה ואף מתקרבות אל הנהג ככל שהפנייה מתקרבת.
 
 
לדגמי שברולט בישראל – שברולט
לדגמי קאדילק בישראל – קאדילק
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אז מה ומוכרים כאן???  צברוליט ישראל מפרסמת האקינוקס החדשה אבל היא לא נרא...

דניאל ,09.02.2020
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים