בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

רנו מגאן ספורט: גרסה מחודשת הגיעה לישראלרנו מגאן ספורט זוכה למתיחת פנים שהופכת אותה לחזקה עוד יותרמאת יתיר דוידוביץ

אחת ממכוניות הנהיגה הטובות בישראל משתדרגת. כמעט שנתיים לאחר שהגיעה ארצה, רנו מגאן ספורט זוכה למתיחת פנים קלה שאמורה להפוך אותה לטובה אפילו יותר. השם "מגאן" עלול להטעות: המגאן ספורט היא לא עוד משפחתית מחוזקת. מדובר במכונית ספורט של ממש, בדומה לגולףGTI  ולפוקוס RS שתנחת בישראל בקרוב.

ההבדל העיקרי בין הגרסה הקודמת והחדשה של המגאן ספורט הוא בסעיף ההנעה. המנוע, טורבו-בנזין בנפח 2,000 סמ"ק, זוכה לתוספת של 15 כוחות סוס ובכך עולה הספקו ל-265 כ"ס בריאים המופקים ב-5,500 סל"ד. המומנט עומד מעתה על לא פחות מ-36.7 קג"מ הזמינים ב-3,000 סל"ד. בזכות תוספת הכוח הביצועים משתפרים קלות: האצה למאה קמ"ש תארוך כעת 6.0 שניות, 0.1 שניות מהר יותר מבגרסה המוחלפת. המהירות המירבית עלתה ב-10 קמ"ש, והמגאן תגיע עד 255 קמ"ש מאוד רלוונטים לישראל...


רנו מגאן ספורט. פצצת אנרגיה צהובה / צילומים: יצרן

רנו מגאן ספורט תוצע בשתי גרסאות עיקריות, כאשר לא מדובר בגרסאות אבזור אלא בכיולים שונים של השלדה. הגרסה הבסיסית, מגאן ספורט RS, מאוד לא בסיסית במונחים אבסולוטים: מעבר לביצועים, ל-RS יש מערכת מתלים מוקשחת, בלמים מבית "בראמבו", ומחשב שאמור לנטר את מצב האחיזה, כוחות הג'י המופעלים ועוד. מחירה של גרסה זו יעמוד על 209,900 שקל.

גרסת הקצה של המגאן ספורט עונה לשם CUP, ותתאים לנהגים שההגדרה שלהם ל"הארדקור" קצת יותר מחמירה מזו של סתם חובבי הגה. גרסת ה-CUP מצויידת בדיפרנציאל מוגבל החלקה וצמיגים רחבים יותר. ההבדלים, כך לפי רנו, יורגשו בעיקר על מסלול מירוצים או בנהיגה על הקצה, כך שספק אם נהגים מהשורה בארץ יוכלו להרגיש בהבדל. בסעיף האבזור גרסת ה-CUP זוכה לפנסי קסנון ולחישוקים בגוון שחור מט. תוספת המחיר עבור גרסת ה-CUP לא היסטרית: מחירה עומד על 219,900 שקל.

לדגמי רנו בישראל - רנו

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים