בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

רנו טראפיק ואופל ויוארו: הדור החדש יוצא לדרךאופל ויוארו ורנו טראפיק, צמד המסחריות פרי שיתוף הפעולה של היצרניות האירופאיות, נחשפות בדור החדש עם עיצוב לא שגרתי
מאת נועם ריין

לקראת תערוכת ז'נבה התפרסמו איורים ראשונים עם רמיזות לגבי העיצוב החדש של רנו טראפיק ואופל ויוארו, אך באופן מפתיע שני הדגמים לא הוצגו בתערוכה הנחשבת. היום, לאחר סגירת התערוכה, מציגות אופל ורנו את המסחריות החדשות - בעיצוב שעשוי להרים לא מעט גבות.

אופל ויוארו
אופל ויוארו. תחליפו לו את הסמל והוא יהיה רנו טראפיק, ובבריטניה גם ווקסהול ויוארו / צילומים: יח"צ
הפרצוף של השתיים בולט ושונה ממה שהכרנו ברכבים מסחריים. בשל העובדה שמדובר בפיתוח משותף של שתי יצרניות, הרכב לא נושא את הקווים העיצוביים של אף אחת מהן ולכן המראה הכללי קצת חריג בנוף. צמד פנסים עצומים בולט בחזית הרכב, וסמל גדול מימדים שוכן במרכז הגריל. מן הצד ישנו קו מתניים שעובר לאורך הרכב ושובר את המבנה הקופסתי, ודווקא מאחור אין חידושים יוצאי דופן.

אלו שלא יסתפקו בעיצוב הייחודי, יוכלו לבחור באחד מתוך 11 צבעים - ובגרסאות המאובזרות יגיע הרכב עם מראות צד, פגושים וידיות בצבע הרכב.

מבחינת המימדים, רושם הטראפיק / ויוארו גידול משמעותי במימדים. הגרסה הקצרה תתמתח לאורך של 499.8 ס"מ ואילו הגרסה הארוכה תהיה באורך של 539.8 ס"מ (גידול של 21.6 ס"מ בשני המקרים). בנוסף יוצע הרכב בשתי מידות גובה שונות, ובתצורת מרכב של רכב מסחרי סגור, גרסת נוסעים ועוד.

אופל ויוארו

בהיצע המנועים יהיו שני מנועי טורבו-דיזל בנפח 1.6 ליטר, האחד עם מגדש טורבו בודד והשני עם שני מגדשים. היצרניות לא מפרסמות עדיין את הנתונים המלאים, למעט העובדה כי המנוע עם שני המגדשים יציג צריכת דלק משולבת של 16.6 ק"מ לליטר. השיווק של רנו טראפיק ואופל ויוארו צפוי להיפתח באירופה בקיץ הקרוב, ולאחר מכן יגיעו הרכבים גם לישראל.


לדגמי אופל בישראל - אופל

לדגמי רנו בישראל - רנו
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים