בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

רנו ארקנה: התמונות הרשמיות

רנו ארקנה: התמונות הרשמיות


רנו חשפה בתערוכת מוסקבה את רכב הפנאי החדש, בתצורת קופה-ארבע-דלתות ועם הנעה כפולהמאת רן סגל

קטגוריית רכבי הפנאי הקומפקטיים היא אחת מהקטגוריות הצומחות ביותר, הן בתחום היוקרתי והן בתחום העממי. בהתאם לטרנד רכבי הפנאי בתצורת קופה שהחל אצל יצרני היוקרה, היה זה רק עניין של זמן עד שעיצוב זה יזלוג ליצרנים העממים. רנו עושה זאת לראשונה עם רכב פנאי קומפקטי בעיצוב קופה-ארבע-דלתות – "אלגנטיות של מכונית סדאן עם קשיחות של רכב פנאי", כך על פי רנו.

רנו ארקנה

את משמעות השם ארקנה (ARKANA) הציגה רנו רק לפני שבוע והוא נגזר מהמילה הלטינית Arcanum (מסתורין). כעת רנו חושפת את הדגם באופן רשמי בתערוכת מוסקבה ומפרסמת תמונות רשמיות.
 

 

רנו מציינים כי לארקנה מרווח גחון גבוה יותר, בתי גלגלים רחבים יותר, חישוקי 19 אינץ', תאורת לד מלאה וגם הנעה כפולה לטובת יכולות שטח מסויימות. ככל הנראה נקודת הייחוס היא רנו קדג'אר. בנוסף, בעתיד הקרוב רנו תשיק בארקנה גם מנועים חדשים.

רנו ארקנה

רנו מציינים כי הייצור והשיווק של הארקנה יחל ברוסיה ב-2019 ובהמשך ישווק לשאר אסיה ושווקים נוספים. כחלק מהחלטה אסטרטגית, רנו ארקנה יהיה הרכב הראשון של רנו שמיוצר ברוסיה ומשווק לשאר העולם וזאת מאחר ודגמי קונצרן רנו תופסים ברוסיה 28% מנתח השוק (לאדה עם 19.5% ורנו עם 8.5%). רנו ארקנה יהיה "שחקן מפתח" משמעותי בתכנית החומש האסטרטגית של היצרן ליעד מכירות של 5 מיליון רכבים עד שנת 2022.

רנו ארקנה

מקרסו מוטורס, יבואנית רנו בישראל, נמסר כי בשלב זה אין צפי לשיווק בישראל.
 
לדגמי רנו בישראל - רנו
 
למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מרצדס לעניים (לת)  

א,30.08.2018

2. מרצדס לעניים (לת)  

א,30.08.2018

3. רנו = זבל צרפתי  עדיף גם שלא, אין לה עתיד מזהיר בארץ כמו כל יצרן רכ...

אליהו,01.09.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים