בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קיה VG החדשה 2010קיה חושפת פרטים ראשונים אודות מכונית היוקרה החדשה שלה המכונה בשם קוד קיה VG. יש ללקסוס סיבה לדאוג?מאת בן חסון

קיה נחשבת ברחבי העולם ליצרנית רכב של מכוניות פשוטות, עממיות וזולות. וכך גם בארץ עם דגמי רכב כמו קיה שומה, ספיה או מנטור האהדה למותג לא הייתה גדולה. אך בשנים האחרונות נראה כי קיה פונה לכיוון חדש. הצמד הראשון שהציג את השינוי היו קיה קארנס וקרניבל, זוג מיניוואנים שהציגו אופי והתנהגות אירופאיים יחד עם איכות משופרת ויחידות הנעה מעודנות יותר.


קיה VG. יוקרה קוריאנית / צילומים: יצרן

אחרי זוג המיניוואנים, שהציגו קפיצה מרשימה באיכות ובטכנולוגיה, הוצגה לעולם קיה סיד. הסיד היוותה קפיצת מדרגה משמעותית עבור קיה – לא עוד כלי תחבורה פשוט וזול אלא מכונית מגובשת, איכותית ומלוטשת. הסיד החדשה הציגה התקדמות כה משמעותית עבור קיה עד כדי כך שכיום היא מתחרה באירופה (וגם בארץ) ללא בושה מול יריבות מוכרות ומוערכות כמו פורד פוקוס, טויוטה אוריס ואפילו פולקסווגן גולף.

וכעת בוחרים בקיה, לאחר ההצלחה הגדולה של הסיד באירופה, לכוון גבוהה אף יותר – קיה מכוונת ליוקרה.


קיה VG. עיצוב אלגנטי

קיה הציגה בתערוכת הרכב בסיאול (שנערכה בחודש אפריל) מכונית קונספט בתצורת סדאן שהייתה אמורה לרמז על הקו העיצוב י החדש של קיה.
לאחר שזכתה בתשבחות על העיצוב המוצלח, יצאה קיה בהצהרה כי בקרוב תוצג מכונית סדאן יוקרתית שתהווה "קונספט חדש במונחים של ביצועים וטכנולוגיה" – מכונית זו מכונה בשם קוד קיה VG ותוצג, ככל הנראה, מאוחר יותר השנה.

קיה בחרו ב-VG שתוביל את קו העיצוב החדש שלה המאופיין בשימוש בתאורה על מנת להבליט את קווי העיצוב של דגם הרכב.
עם דף העיתונות שחררה קיה מספר איורי מחשב של דגם הרכב החדש וניתן להבחין בפרופיל דינאמי וכן, מתן דגש ליחידות התאורה של הרכב (פנסי חזית, פנסים אחוריים ופנסי ערפל). בסך הכל העיצוב מזכיר את קיה פורטה אך מצליח להיות יותר אלגנטי והרמוני.


קיה VG. דגש על יחידות התאורה

קיה לא הרחיבה במתן פרטים נוספים אודות הפלטפורמה או יחידות ההנעה שישמשו את קיה VG. אנו משערים כי הבסיס משותף לאחת ממכוניות היוקרה של יונדאי: הג'נסיס, מתחרה לב.מ.וו סדרה 5 או האקוס, מכונית פאר המתחרה (לפחות בקוריאה) במרצדס S-קלאס ושות'.

אנו ב-iCar נשוב ונעדכן עם פרטים נוספים אודות קיה VG ברגע הצגתה לציבור.

לדגמי קיה בישראל- קיה

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים