בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קיה פיקנטו החדשה - איורים ראשוניםקיה חושפת איורים ראשונים של הדור השלישי של קיה פיקנטו. המכונית תיחשף בתערוכת דטרויט וטרם ידוע מתי תגיע לישראלמאת פבל צ'רניצקי

אתם לא באמת צריכים הקדמה, נכון? אם אתם לא יודעים שקיה פיקנטו היא מכונית המיני הראשונה שהצליחה להיות המכונית הנמכרת ביותר בישראל, ושהיא אחת התורמות העיקריות ליציאת הנהג הישראלי משבלונת ה-1600 אוטומט ורצוי סדאן, אתם כנראה נמצאים באתר הלא נכון.

קיה פיקנטו

בעוד אלינו הגיעה הפיקנטו לראשונה רק לפני 6 שנים, זה היה כבר הדור השני שלה, שהוצג בתורו 6 שנים אחרי שהוצגה הפיקנטו לראשונה. כעת חושפת היצרנית איורים ראשונים של הדור השלישי של מכונית המיני העירונית שלה ומבטיחה, ובכן, לא לשנות מתכון מנצח.

 
העיצוב של הפיקנטו החדשה שואב השראה מדגמים אחרים של קיה, בראשם הריו החדשה שתרמה לפיקנטו את פנסי החזית הארוכים ואת גריל "אף הנמר" הרחב יותר; וקיה סול, ממנה ככל הנראה מגיע פתח היניקה המאסיבי במרכז הפגוש הקדמי.

הישבן של הפיקנטו החדשה כמעט ולא השתנה, ונותר מזוהה כמעט מיידית. אם לקבל את האיורים כפשוטם - אז אפשר להניח שהפנסים האחוריים יקבלו חתימת תאורה בצורת פס לד, ועוד פסים אדומים בצידו התחתון של היקף המכונית.

קיה פיקנטו

בפנים אנחנו דווקא רואים שינוי גדול יותר יותר. בעיקר במיקום וסגנון מסך המולטימדיה, שיצא מתוך הדשבורד וכעת הוא ניצב מעליו כפי שנהוג אצל שלוש יצרניות היוקרה הגרמנית, מאזדה ועוד. עוד אפשר לראות נגיעות של צבע על ידיות הדלתות, מה שאמור להוסיף עוד קצת שמחת חיים לתא הנוסעים, הגה ואשכול כפתורים מרכזי בעיצוב חדש ועוד.

קיה פיקנטו

קיה פיקנטו החדשה תיחשף לקהל הרחב במלואה בתערוכת דטרויט שתפתח את שעריה בתחילת החודש הבא. טלקאר, היבואנית, מוסרת כי היא עדיין נמצאת בדיונים עם היצרנית אודות זמני אספקה ותחילת שיווק. אך מנסיון העבר אפשר להניח די בביטחון שישראל תהיה אחד השווקים הראשונים בהם תתחיל הפיקנטו להתגלגל. ככל הנראה עניין של מספר חודשים בודדים.


לדגמי קיה בישראל - קיה
למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אם טלקאר ימשיכו לייבא עם סאנרוף - אין להם מתחרים  אם טלקאר ימשיכו לייבא עם סאנרוף - אין להם מתחרים

נמרוד,22.12.2016

2. מי באמת צריך סאן-רוף בארץ השימשית והחמה שלנו?  אישית, זה נראה לי כעונש 10 חודשים בשנה

אא,23.12.2016

3. חחח, הדגש הוא באבזור כולל פה נמדדת התחרות (לת)  

נמרוד,26.12.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים