בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קיה נירו: עכשיו גם חשמלית

קיה נירו: עכשיו גם חשמלית


קיה חשפה תמונות ופרטים ראשונים על הנירו החשמלית, עם עיצוב מובחן וטווח נסיעה העומד על 380 ק"ממאת רן סגל
 
קיה נירו הושקה לראשונה לפני כשנתיים כדגם ההיברידי של קיה, ומאז כבר הספקנו להתרשם ממנה לעומק במסגרת מספר מבחני דרכים - כולל מבחן ארוך טווח שמתנהל בימים אלו. בהמשך הדרך הצטרפה גם גרסה היברידית נטענת (פלאג אין הייבריד) שנמצאת בימים אלו בארץ לצרכי תקינה, וייתכן ותשווק כאן בקרוב. כעת קיה חושפת תמונות ופרטים ראשוניים על הנירו הכל-חשמלית בתערוכת הרכבים החשמליים בקוריאה – ההשקה המלאה והרשמית באירופה תתקיים בתערוכת פריז בחודש ספטמבר 2018.

קיה נירו חשמלית - חזית צד
 

מנוע וביצועים

בקיה מציינים כי הנירו החשמלית מונעת באמצעות הדור הבא של יחידת ההנעה החשמלית שלהם. המנוע עושה שימוש במארז סוללות ליתיום-פולימר בקיבולת של 64 קווט"ש והנירו החשמלית תוכל להגיע לטווח של 380 ק"מ בטעינה בודדת (או עד 240 ק"מ עם סוללת 39.2 קווט"ש).
 

עיצוב

קיה נירו עוצבה בשיתוף מרכזי העיצוב של קיה בקליפורניה ונאמ-יאנג (קוריאה) תוך שימת דגש על מאפיינים אווירודינאמיים ומראה נקי. לנירו EV יש שבכה קדמית ייחודית ואטומה, הכוללת גם את פתח שקע הטעינה, כונסי אוויר יחודיים ותאורת יום לד בצורת "ראש חץ" וחישוקים יחודיים לדגם החשמלי.

קיה נירו חשמלית - אחור צד
 
יצוין כי זהו לא הדגם החשמלי הראשון של קיה. על כבישי העולם כבר נוסעות קיה סול עם מנועים חשמליים. מיבואנית קיה בישראל, חברת טלקאר, טרם נמסרו פרטים אודות היתכנות השיווק בישראל של הנירו החשמלי.
 
לדגמי קיה בישראל – קיה
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים