פרטים ותמונות ראשונות: וולוו XC90 החדשלא, אנחנו עדיין לא יודעים איך הוא ייראה מבחוץ, אבל קבלו את תא הנוסעים שמוגדר כ'המפואר בהיסטוריה של וולוו' וגם לא מעט פרטים על וולוו XC90 החדשמאת: אסף בר-שי

המון שנים מחכים האוהדים השרופים של רכב השטח השבדי, וולוו XC90, לראות כיצד ייראה הדור החדש שלו. לשבדים, כנראה, לא אצה הדרך, וכעת - 12 וחצי שנים אחרי השקת הדור הראשון של הרכב בתערוכה אמריקאית, נחשפות סוף סוף תמונות ראשונות של הדור הבא.

זה בדיוק הזמן להנמיך ציפיות: בוולוו לא חושפים עדיין תמונות חיצוניות של ה-XC90 החדש - דבר שיקרה במהלך השבועות והחודשים הקרובים, אבל בינתיים אנחנו יכולים להתמוגג מתמונות הפנים הרשמיות שנחשפו, וגם להציץ ברכב הקונספט שרמז על הכיוון - XC קופה קונספט.

וולוו XC קופה קונספט
וולוו XC קופה קונספט - כלי הרכב הרעיוני שמקדים את וולוו XC90 החדש / צילומים: יצרן

תא הנוסעים של וולוו XC90 הבא מעוצב בקו חדש ושונה באופן מהותי מהדורות היוצאים. עד כה עוצב תא הנוסעים עם מעין פאנל שליטה מרחף - כעת עוברים שם לקו חדש, סקנדינבי-קר פחות ועגלגל וחמים יותר. כדי להשיג פשטות בעיצוב, ויתרו בוולוו על רבים מהכפתורים, ואלו יוחלפו בשליטה ממסך מגע גדול בחזית הרכב.

וולוו XC90

הפאר ברכב יגיע לא רק מעורות ומעצים, אלא גם משימוש בזכוכית קריסטל שבדית שתשובץ בידית ההילוכים ובגימור מוקפד לרכיבי המתכת בתא הנוסעים. בוולוו מגדירים את תא הנוסעים של ה-XC90 כ"מפואר ביותר אי פעם בוולבוו".

מושבי וולוו XC90 העתידי מתוכננים שלא לתפוס הרבה מהמרווח ברכב - מבלי לוותר על הנוחות. המושבים יוצעו בכמה רמות של תמיכת צד, עם מיזוג וחימום ובלעדיו, ועם אופציה מסקרנת לכוונון חשמלי לשורת המושבים השלישית. 

וולוו XC90

פרטים נוספים שמדווחים בעולם על רכב הפנאי הגדול - הוא צפוי להימכר בין היתר בגרסאות היברידיות, בהן גרסה היברידית נטענת, וגם להיות מוצע עם מערכת מתקדמת במיוחד של חניה אוטומטית. הרכב צפוי להגיע גם עם טכנולוגיה מתקדמת של זיהוי הולכי רגל, רוכבי אופניים ומכוניות שעשויים לפגוע ולהיפגע - ולמנוע את התאונה. הדור החדש של וולוו XC90 צפוי להיחשף באופן מלא בציבור בתערוכת פריז, שתיערך בסתיו הקרוב בצרפת.

לדגמי וולוו בישראל - וולוו
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים