בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פיאט פנדה החדשה הושקה בישראלפיאט פנדה, הקטנטנה האיטלקית, נחתה בארץ. הפנדה תוצע עם שני מנועים: 1.2 ליטר ומנוע טווין-אייר בנפח 0.9 ליטר שאמור להציע חיסכון משמעותי בדלק. המחירים נמצאים בצד הגבוה של סגמנט המינימאת יתיר דוידוביץ


פיאט פנדה החדשה מחליפה מכונית שהחלה להימכר באיחור יחסי. במשך שנים נמכרה הפנדה בכמויות זעומות ורק עם התחממות קטגוריית המיני בשנים האחרונות מכירותיה החלו להשתפר. פיאט פנדה החדשה גדולה ומעוצבת ביחס לקודמתה. הפנדה תוצע עם שני מנועים: האחד בנפח 1.2 ליטר, המייצר 69 כוחות סוס (אותו מנוע של הפנדה היוצאת), והשני הוא מנוע בנפח 0.9 ליטר המספק 85 בזכות מגדש טורבו. המנוע הקטן והמסקרן כבר נמכר בארץ בפיאט 500 ובלנצ'יה אפסילון, ויוצע בפנדה עם מערכת Start & Stop. הפנדה החדשה, נכון לשלב זה, מוצעת רק עם תיבת הילוכים ידנית. לדברי מנכ"ל סמל"ת אורי להב תיתכן תיבה רובוטית לקראת סוף השנה.


פיאט פנדה החדשה. חדשה יותר, יפה יותר / צילומים: יצרן


פיאט פנדה החדשה תוצע בשתי רמות אבזור. הבסיסית, One שמה, תכלול 4 מקומות ישיבה ו-4 כריות אוויר בלבד. האבזור יסתכם בצמיגים רחבים מהמקובל בקטגוריה, מראות חשמליות ומחשב דרך. מחיר גרסה זו יעמוד על 69,900 שקל והיא תוצע רק עם המנוע הבסיסי. הגרסה המאובזרת, Top, תציע מקום ישיבה נוסף ו-6 כריות אוויר. בגרסה זו תוצע גם מערכת שמע משופרת. רמת האבזור הזו תוצע עם שני המנועים כאשר גרסת המנוע הבסיסי (1.2 ליטר) תעלה 75,990 שקל, ואילו יחד עם מנוע הטורבו (0.9 ליטר) המחיר יאמיר ל-79,990 שקל.

אורי להב, מנכ"ל קבוצת סמל"ת, יבואנית פיאט לישראל, התייחס למחירה הגבוה של הפנדה. לדבריו המחיר נקבע כאילוץ מהיצרן ולא ניתן היה להורידו. הוא הוסיף כי היצרן מתייחס לרכב כאל רכב שנמצא בין קטגוריית המיני והסופר-מיני לאור הגידול במימדיו ולכן גם המחיר מוצדק. הפנדה החדשה תוצג לציבור בתערוכת אוטומוטור המתקרבת. לקנות פנדה תוכלו כבר בימים הקרובים והמסירות ללקוחות יחלו בסוף אפריל. במקביל למכירתה של הפנדה החדשה תמשיך להמכר הפנדה הישנה ב-66,900 שקל, אבל בסמל"ת כבד מדברים על מבצעים והטבות שיגדילו משמעותית את הפער בין שתי המכוניות.

לדגמי פיאט בישראל - פיאט

למאמר זה התפרסמו 4 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. במחיר הזה  כבר עדיף ללכת על הפאסט או על הקליאו

גד,03.04.2012

2. במחיר הזה אולי עדיפה הפבייה של סקודה   במחיר כזה יש מספיק מכוניות גדולות יותר ,ואמינות יו...

אבי,03.04.2012

3. מי באמת יקנה????  מחיר לא רלוונטי נכנסות כ"כ הרבה מתחרות עדיפות לשוק...

א,06.04.2012

4. רון  הייתי שם אתמול במכירה הפומבית של אלבר וקצת הסתובבת...

היא אמורה להיות באוטומוטר?,09.04.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים