בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פורשה קאיין: עכשיו גם פלאג-אין הייבריד

פורשה קאיין: עכשיו גם פלאג-אין הייבריד


פורשה חשפה גרסת פלאג-אין הייבריד לדור השלישי של הקאיין, עם טווח נסיעה חשמלי של עד 44 ק"מ ואפשרויות אבזור חדשותמאת רן סגל
 
פורשה מרחיבה את היצע יחידות ההנעה  בפורשה קאיין ומוסיפה גרסה היברידית נטענת לדור השלישי של הקאיין, זאת בדומה למהלך שביצעה גם לפורשה פנאמרה. בדור השני של הקאיין היתה כבר גרסה היברידית נטענת, אך הפעם מצטרפת הגרסה בשלב מוקדם של חיי הדגם.

פורשה קאיין הייבריד - חזית צד
 

מנוע וביצועים

לפורשה קאיין פלאג-אין הייבריד מנוע V6 בנפח 3.0 ליטר וביחד עם מנוע חשמלי (בהספק של 100 קילוואט) יוצרים השניים הספק משולב העומד על 462 כ"ס ומומנט מירבי העומד על 71.3 קג"מ וזמין באופן כמעט מיידי, "קצת מעל סיבובי הסרק" - זאת בזכות אסטרטגיית תגבור שהושאלה מפורשה 918. מערכת זו מאפשרת שימוש במנוע החשמלי בכל מצבי הנהיגה והמשמעות היא שהמומנט יהיה זמין מיד עם לחיצה על דוושת התאוצה. המנוע משודך לתיבה אוטומטית בעלת 8 הילוכים.
 
ההאצה ל-100 קמ"ש אורכת 5 שניות בלבד לכדי מהירות מירבית של 253 קמ"ש. הקאיין מסוגל לנוע על חשמל בלבד לאורך כ-42-44  ק"מ וצריכת הדלק הממוצעת עומדת על 29.4-31.2 ק"מ לליטר (תלוי בגודל הצמיגים). ההנעה בפורשה קאיין E-Hybrid הינה כפולה, עם מצמד מרובה דיסקיות ובקר אלקטרוני ובנוסף ישנה מערכת ניהול מתלים אקטיבית.

פורשה קאיין הייבריד - אחור
 
קיבולת הסוללה בקאיין E-Hybrid השתפרה לעומת הדור הקודם  והקיבולת עלתה מ-10.8 קווט"ש ל-14.1 קווט"ש. הסוללה מקוררת מים ומאוחסנת מתחת לרצפת תא המטען ומורכבת מ-13 תאי ליתיום-יון. באמצעות חיבור 230 וולט / 10 אמפר נטענת הסוללה בתוך כ-7.8 שעות. מטען 32 אמפר טוען את הסוללה בתוך כ-2.3 שעות בלבד. חיבור המנוע החשמלי מתבצע בדור החדש באמצעות מצמד אלקטרו-מכני, בניגוד למצמד אלקטרו-הידראולי. התוצאה היא חיבור וזמני תגובה מהירים יותר.
 

אבזור ובטיחות

האבזור בקאיין עשיר וכולל מערכת שמע מבית Bose, חישוקים קלים בגודל 20 אינץ', התנעה ללא מפתח, סגירה רכה לדלתות, חיישני חניה כולל מצלמות היקפיות, חימום למושבים הקדמיים, מושבים חשמליים בעלי 14 כיוונונים, גג פנוראמי, תא מטען חשמלי ותאורת לד. בתחום הבטיחות כוללת הקאיין בקרת שיוט אדפטיבית והתרעת סטייה מנתיב כולל היגוי אקטיבי.

פורשה קאיין הייבריד - פנים
 
פורשה קאיין E-Hybrid מוסיפה להיצע האפשרויות גם תצוגה עילית, לראשונה בפורשה, המקרינה את נתוני הנהיגה בתצוגה צבעונית. כמו כן נוספו גם מושבים בעלי אפשרויות עיסוי וחישוקים קלים בקוטר 22 אינץ'. אביזרים נוספים הם שמשה קדמית מחוממת וחימום עצמאי עם הפעלה מרחוק.
 
פורשה קאיין E-Hybrid תימכר במחיר שמתחיל מ-615,000 שקל. מאורכיד ספורטס קארס, יבואנית פורשה בישראל, נמסר כי החל מה-2 במאי ניתן יהיה לבצע הזמנות לפורשה קאיין פלאג-אין הייבריד.
 
 
לדגמי פורשה בישראל - פורשה
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. פורשה קאיין e hybrid  רכב מצוין, הפכו את רכב הפנאי הזה לחשמלי וספורטיבי ...

ישי פלאי,09.05.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים