בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פולקסווגן פאסאט החדשה: פרטים ראשונים נחשפיםגרסה עם הנעה כפולה ו-240 כ"ס, גרסת פלאג-אין נטענת ומסך בגודל 12.3 אינץ'. הפאסאט החדשה מתקרבתמאת נועם ריין

פולקסווגן משחררת רמזים ראשונים לקראת ההצגה של הפאסאט החדשה בתערוכת פריז בחודש אוקטובר. מהאיורים אמנם לא ניתן ללמוד הרבה על העיצוב של הדור החדש, אך היצרנית משחררת לא מעט נתונים אחרים לשלב זה. הדור השמיני בשושלת הפאסאט יהיה קטן יותר מקודמו, באופן מפתיע, אך בפולקסווגן מבטיחים שיפור במרווח הפנים ובתא המטען. המשקל קוצץ ב-85 קילו, וצריכת הדלק זכתה לשיפור של עד 20%.


פולקסווגן פאסאט. בינתיים רק באיור
פרטים מלאים אודות היצע המנועים לא פורסמו עדיין, למעט מנוע אחד מסקרן במיוחד. מדובר במנוע טורבו-דיזל בנפח 2.0 ליטר, שייצר הספק מרשים של 240 כ"ס ומומנט מרשים אפילו יותר של 51 קג"מ ב-1,750 סל"ד. המנוע השרירי ישודך לתיבת 7 הילוכים כפולת מצמד (DSG) ולהנעה כפולה. לצידו תשווק גרסת פלאג-אין היברידית, עם טווח נסיעה של 50 ק"מ על הסוללות בלבד וטווח נסיעה כולל של קרוב ל-1,000 ק"מ.

בתא הנוסעים תצויד הפאסאט במיטב הטכנולוגיות, כולל מסך תצוגה ענק בגודל 12.3 אינץ', תצוגה עילית של מהירות הנסיעה על השמשה הקדמית, מצלמות היקפיות ומערכת חניה אוטומטית חדשה הכוללת התאמה לנגרר. גם בסעיף הבטיחות תציע הפאסאט שפע של מערכות, כולל מערכת התראת סטיה מנתיב, מערכת לזיהוי פקקי תנועה (לצמצום פעולה מיותרת של מערכת ה"עצור וסע"), מערכת לעצירת חירום כאשר הנהג לא מגיב, מערכת לבלימה לקראת התנגשות במהירות עירונית ותאורת LED הכוללת אפשרות מניעת סנוור.תמונות ראשונות ופרטים נוספים ישוחררו לפרסום בתחילת חודש יולי, כאשר השיווק ברחבי העולם יתחיל בפתיחת שנת 2015. מהיבואנית "צ'מפיון מוטורס" נמסר ל-iCar כי הפאסאט החדשה תגיע לישראל במחצית הראשונה של 2015.


לדגמי פולקסווגן בישראל - פולקסווגן

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים