בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פולקסווגן טרנספורטר מתעדכן

פולקסווגן טרנספורטר מתעדכן


פולקסווגן הציגה את מתיחת הפנים לדור השישי של המסחרית הבינונית עם שינוי קל בעיצוב לצד תוספת חשובה של מערכות בטיחות מתקדמותמאת רן סגל
 
פולקסווגן טרנספורטר בדור השישי הוצג בשנת 2016 ובתחילת השנה הציגה פולקסווגן את מתיחת הפנים של המולטיוואן – גרסת הנוסעים הבכירה. כעת מציגה פולקסווגן את מתיחת הפנים לגרסה המסחרית עם שיפור בשימושיות ובאבזור, מנועים מעודכנים ומערכות בטיחות מתקדמות.

פולקסווגן טרנספורטר
 
הטרנספורטר המחודש ישווק עם גרסה מעודכנת למנוע הטורבו-דיזל בנפח 2.0 ליטר ובהספקים של 90, 110, 150 ו-199 כ"ס, כאשר השניים האחרונים יציעו אפשרות להנעה כפולה. כל הגרסאות עומדות בתקני הזיהום החדשים יורו 6d. בסיוע סדנת ABT הגרמנית תוצע גם גרסה חשמלית לגמרי בעלת הספק של 112 כ"ס וסוללת 77.6 קווט"ש. טווח הנסיעה עומד על יותר מ-400 ק"מ בתקן NEDC (הטווח צפוי להיות נמוך יותר בתקן WLTP החדש) וכושר ההעמסה הוא כ-1.2 טון.
 

פולקסווגן מדווחים כי שמו דגש על שיפור השימושיות. לדוגמה נוסף שקע 230 וולט בצד הנהג, תא ננעל מתחת למושב הנוסע, אפשרות נעילה רק לאיזור המטען או לתא הנהג ואפשרות להעמסת פריטים ארוכים שיגיעו עד למתחת מושב הנוסע. כך הוארך שטח ההטענה ב-35 ס"מ וניתן להעמיס פריטים שאורכם עד 280 ס"מ או 330 ס"מ בגרסת בסיס הגלגלים המוארך.

פולקסווגן טרנספורטר
 
בנוסף לכך האבזור הסטנדרטי שופר גם הוא וכולל חלונות חשמליים, נעילה מרכזית, מראות צד מתכוונות חשמלית, תאורת פנים חזקה יותר בעלת נורות לד ומערכת שמע הכוללת קישורית בלוטות'. כמו כן תציע פולקסווגן אפשרות למערכת המולטימדיה MIB3 בעלת סים מובנה.

פולקסווגן טרנספורטר
 
פולקסווגן לא זנחה את תחום הבטיחות במתיחת הפנים ונוספו מערכות בטיחות מתקדמות. הטרנספורטר המחודש זוכה להתרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית, מערכת זיהוי תמרורים הניתנת לשילוב עם מערכת הניווט המקורית (בהתאם לרמת הגימור), מערכת חניה אוטומטית, התרעת התנגשות צידית, התרעת תנועה חוצה מאחור, מערכת סיוע לנגרר ומערכת סיוע לרוחות צד. כמו כן בפולקסווגן מציינים כי בעקבות תוספת מערכות הבטיחות תגבור ההגה ההידראולי הוחלף בחשמלי על מנת לאפשר למערכות הבטיחות, כגון בקרת סטייה מנתיב, לשלוט ברכב.

מצ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן לישראל, נמסר כי פולקסווגן טרנספורטר המחודש יגיע לישראל ברבעון האחרון של 2019.

 
לדגמי פולקסווגן בישראל – פולקסווגן
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים