סקודה פאביה החדשה נחשפהלקראת תערוכת פריז, חושפת סקודה תמונות ראשונות של הפאביה החדשה. העיצוב רבוע, והמימדים השתנו. מתי היא בישראל?מאת נועם ריין

כמו כל דגמי סקודה האחרונים שנחשפו, גם סקודה פאביה החדשה תהיה רבועה ושמרנית יותר מקודמתה. לקראת החשיפה הרשמית שתיערך בתחילת אוקטובר בתערוכת פריז, חושפת סקודה 2 תמונות של הפאביה הקטנה והחדשה. מלפנים מקבלת הפאביה את הגריל של הראפיד והאוקטביה, ומאחור ישנם פנסים רבועים במבנה בצורת C - בדיוק כמו בדגמי סקודה האחרים. עם זאת, הפרופורציות דינאמיות יותר בזכות מימדים שהשתנו משמעותית.


סקודה פאביה החדשה. מרובעת ושמרנית / צילומים: יצרן
סקודה פאביה החדשה מתמתחת לאורך של 399 ס"מ, ס"מ אחד פחות מהפאביה היוצאת. הגובה הוא 146 ס"מ, קצת פחות מהפאביה הנוכחית, ולרוחב נוספו לא פחות מ-9 ס"מ - מה שאומר שהרכב נראה נמוך, רחב ובהתאם גם ספורטיבי יותר, ואמור להיות גם מרווח יותר. המשקל העצמי יהיה נמוך למדי, ועם המנוע הקטן ביותר תשקול הפאביה 980 ק"ג.היצע המנועים יתחיל עם מנוע ה-1,000 סמ"ק שמשמש את סקודה סיטיגו, ומייצר הספק של 60 כ"ס. ספק אם המנוע הזה יגיע לישראל. יחידת ההנעה שבוודאות תהיה רלוונטית אלינו היא ה-1.2 ליטר טורבו, כאן עם הספק של 110 כ"ס. באירופה יהיה גם מנוע דיזל חדש בנפח 1.4 ליטר.

כאמור, החשיפה הרשמית של סקודה פאביה החדשה תהיה בתערוכת פריז באוקטובר הקרוב. מהיבואנית "צ'מפיון מוטורס" נמסר ל-iCar כי השיווק בישראל יפתח בתחילת שנת 2015.


לדגמי סקודה בישראל - סקודה

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים